Yükleniyor...

Coinbase, Likiditeyi Artırmak İçin Anlaşma Sağladı

Amerika merkezli kripto para borsası Coinbase, likiditesini artırmak adına Broadridge Financial ile çalışacak.

Coinbase Likiditeyi Artirmak Icin Anlasma Sagladi

Amerika merkezli kripto para borsası Coinbase, likiditesini artırmak adına Broadridge Financial ile çalışacak.

Coinbase, Broadridge’ın NYFIX emir yönlendirme ağını kullanacak.

Coinbase’den Likidite Hamlesi

Amerika merkezli popüler kripto para borsası Coinbase cephesinden yapılan bir basın açıklamasına göre yatırımcıların satın alma tarafı likiditesini iyileştirmek adına fintech firması Broadrige Solutions ile birlikte çalışacak.

Broadridge, NYFIX emir yönlendirme ağı ile birlikte Coinbase için birden fazla yerden likidite araştıracak şekilde çalışacak. Broadrige bu yıl kripto para piyasasına giren geleneksel finans şirketlerinden bir yenisi oldu.

Geleneksel finans şirketleri bu yıl içerisinde kripto para ve blockchain dünyasına oldukça ilgiliydi. Bu anlamda büyük geleneksel finans alanında hizmet veren firmalar operasyonlarını dijital varlıklar alanında da genişletti.

Yatırım şirketi KKR, bu haftanın başlarında Avalanche blockchain’ine fonlarının bir kısmını koyduğunu açıklamıştı. Varlık yönetici BlackRock ise geçtiğimiz ağustos ayında Coinbase ile ortaklık yapmasının ardından kurumsal müşterilerine Bitcoin (BTC) hizmeti vereceğini açıklamıştı.

Bu listeye son olarak giren Broadridge Trading and Connectivity Solutions’ın başkanı Ray Tierney’e göre, anlaşma kripto ticaretini kurumsal pazara getirmeye yardımcı olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner