Yükleniyor...

EthereumPoW FTX’te Airdrop’landı

Ethereum'un Proof of Stake'e geçmesinden hoşnut olmayan kişiler tarafından çıkartılan EthereumPoW'un token'ı ETHW FTX'te airdroplandı.

EthereumPoW FTXte Airdroplandi 1

Ethereum’un Proof of Stake’e geçmesinden hoşnut olmayan kişiler tarafından çıkartılan EthereumPoW’un token’ı ETHW FTX’te airdroplandı.

Merge’ten 24 saat sonra fork’lanarak Mainnet’in Proof of Work’te kalmasını sağlanacak.

EthereumPoW Token’ı Henüz Çıkarılmadan FTX’te Airdrop’landı

Ethereum’un Merge’ü ile birlikte Proof of Stake’e geçecek olmasından hoşnut olmayan bir grup tarafından Ethereum Mainnet’inin fork’lanarak Mainnet’in Proof of Work’te çalıştırmaya devam edecek olan proje Merge’ten 24 saat sonra kullanılabilir hale gelecek.

Henüz kullanılabilir hale gelmeden birçok borsa ETHW’yi destekleyeceğini ve listeleyeceğini duyurdu. Bu borsalardan biri olan FTX’te ise EthereumPoW fork’u gerçekleşmemişken kullanıcılarına 1:1 oranda ETHW token dağıttı. Hatta FTX ETW/USD paritesini işleme açtı.

Twitter üzerinde hayli fazla takipçisi olan Cobie yaptığı paylaşımda, ETHW’nin FTX’te airdrop’landığını yazdı.

Henüz daha kullanıma açılmamış olan bir ağın token’ını airdrop’ladıktan sonra FTX’in token’ı ileride nasıl destekleyeceği ise merak konusu oldu.

Ethereum’un Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçişinden hoşnut olmayan gruplardan biri de madenciler. Madenciler Proof of Work’ün terk edilmesiyle operasyonlarını taşımak zorunda kaldılar. Madencilerin buradaki seçeneklerinden biri ETHW iken diğeri ise hash oranı tepe yapan Ethereum Classic.

ETHW’nin anlık fiyatını anlık öğrenebilmek için:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner