Yükleniyor...

Coinbase listelemeyi duyurdu: O altcoin ikiye katladı!

A16z destekli Proof of Play'in kripto oyunu Pirate Nation (PIRATE), Perşembe günü piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Coinbase listelemesi aldı.

sei yükseliş

A16z destekli Proof of Play’in kripto oyunu Pirate Nation (PIRATE), Perşembe günü piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Coinbase listelemesi aldı.

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase 14 Haziran itibarıyla oyunun token’ı PIRATE listeleyeceğini duyurdu. GameFi ve oyun tutkunlarını heyecanlandıran bu hamle PIRATE’ta yüzde 114’lük bir artışı beraberinde getirdi. Token haber yazım itibarıyla 0,2672 dolardan işlem görüyor ve 72,4 milyon dolar işlem hacmine sahip.

pirate nation gameFi 1

Kripto endüstrisinin önemli isimleri PIRATE’in arkasında

Proof of Play’e göre “Pirate Nation”, oynaması ücretsiz korsan temalı bir rol yapma oyunu. Kripto oyun stüdyosu Proof of Play, eski bir Zynga yöneticisi FarmVille’in ortak yaratıcısı Amitt Mahajan tarafından yönetiliyor. Geçtiğimiz Eylül ayında a16z kripto, Anchorage Digital ve Naval Ravikant, Proof of Play için 33 milyon dolarlık bir başlangıç ​​turuna katıldı.

PIRATE nation gamefi 2

Mahajan yaptığı açıklamada, “PIRATE token’ın en önemli tasarım prensibi, ‘Korsan Ulusu’nun varlığıyla daha iyi ve daha ilgi çekici hale getirilmesini sağlamaktır ve biz, adanmış topluluğumuzu ödüllendirirken fayda sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Proof of Play puanlarının, oyuncuları Proof of Play ekosistemine katılımlarından dolayı tanımanın ve ödüllendirmenin bir yolu olduğuna inanıyoruz.”diye ekleme yaptı.

PIRATE’in Coinbase listelemesi almasıyla birlikte GameFi tarafında hareketlilik beklentisi arttı. Özellikle de son zamanlarda piyasaya sürülen Web3 oyunlarında kayda değer gelişmeler oluyor. Oyun tutkunları ve GameFi yatırımcıları yeni projeler hakkında oldukça meraklı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner