Yükleniyor...

Coinbase, Üçüncü Çeyrek Bilançosunu Açıkladı

Kripto para borsası Coinbase, üçüncü çeyrek bilançosunu açıkladı.

coinbase 2 1

Kripto para borsası Coinbase, üçüncü çeyrek bilançosunu açıkladı.

ABD’nin en büyük borsasının gelirleri, beklentinin altında kaldı.

Coinbase, Bilançosunu Açıkladı

Kripto borsası, üçüncü çeyrek gelirlerinin 590 milyon dolar olduğunu ifade etti. Analistlerin beklentisi ise 641 milyon dolar seviyesinde yer alıyordu.

Bununla birlikte MTU’lar için 7,7 milyon tahmin edilirken 8,5 milyon sonucu ortaya çıktı.

Borsa yaptığı açıklamada, gelecek yılın oldukça zor geçeceğini belirterek makroekonomik rüzgarların devam edeceğini ve muhtemelen daha da yoğunlaşacağını söyledi.

Coinbase, döviz hacimlerinin son iki yılın en düşük seviyesinde yer alması sebebiyle, üçüncü çeyrekte düşük bir performans ortaya çıkacağını belirtmişti. MTU’lar, ikinci çeyrekte 9 milyon seviyesineyken, ilk çeyrekte 9,2 milyondu.

MTU’lar, 28 günlük süre boyunca, en az bir kez platformda işlem yapan bir perakende kullanıcı olarak tanımlanır. Sunulan MTU’lar, çeyrek boyunca her ayın ortalamasıdır.

Üçüncü çeyrek için 191 milyar dolarlık işlem hacmi tahmin edilirken, gerçekleşen ise 159 milyar dolar oldu. İşlem hacminin 26 milyar dolarını perakende yatırımcılar oluştururken, 133 milyar dolarlık kısmını kurumsal yatırımcılar meydana getirdi.

Platformdaki varlıklar, geçtiğimiz çeyrekte 96 milyar dolar seviyesindeyken 101 milyar dolara yükseldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner