Yükleniyor...

Paribu Alarm Nasıl Kullanılır?

Paribu, kripto para birimi olan Bitcoin'in ve diğer kripto paraların hızlı ve güvenilir bir şekilde alınıp satılabildiği, kripto para borsasıdır.

paribu alarm ozelligi

Paribu, kripto para birimi olan Bitcoin’in ve diğer kripto paraların hızlı ve güvenilir bir şekilde alınıp satılabildiği, kripto para borsasıdır.

Kullanıcıların tüm TL ve kripto varlıkları iç denetim prosedürleriyle teminat altındadır. Kullanıcıların varlıkları güvenliği sağlanmış soğuk cüzdanlarda muhafaza edilmektedir

Paribu kullanıcıları, Kolay / Al Sat seçeneği ile tek adımda, sadece miktar belirleyerek kripto para işlemi yapabiliyor. Ayrıca Paribu Alarm ile tüm kullanıcılar, seçtikleri kripto paraların belirli fiyata ulaşmasıyla anında bildirim alabiliyorlar.

Paribu mobil uygulamasında yer alan alarm özelliği, aşağıdaki adımlar takip edilerek uygulanabilir:

  • Fiyat alarmı özelliğini kullanmak için PİYASALAR bölümünden ilgili kripto parayı seçerek sağ üstteki alarm butonuna basın.
paribu alarm kurma
  • Açılan ekranda doğrudan fiyat belirleyebilir ya da alt sekmede yer alan yüzdelik oranlardaki artış ve düşüşlerden birini seçebilirsiniz. Böylece, telefonunuza gelecek alarm uyarısıyla fiyat değişimlerini takip edebilirsiniz.
paribu alarm
  • Paribu’da yer alan tüm kripto paralar için istediğiniz sayıda alarm kurabilirsiniz. AYARLAR menüsünde bulunan Alarmlarım butonunu seçtikten sonra açılan ekrandan alarmlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner