Yükleniyor...

Coinbase’in Bitcoin’de Günlük 10 Dolardan Fazla Para Çekmeye İzin Vermediği İddia Ediliyor

ABD merkezli kripto para borsası ve cüzdan sağlayıcısı Coinbase'in bazı kullanıcıları, borsanın günlük 10 dolardan fazla para çekmeye izin verilmediğini iddia ediliyor.

Coinbase Bitcoin Çekme

ABD merkezli kripto para borsası ve cüzdan sağlayıcısı Coinbase’in bazı kullanıcıları, borsanın günlük 10 dolardan fazla para çekmeye izin verilmediğini iddia ediliyor.

2 Şubat’ta Reddit‘te konu hakkında paylaşımda bulunan bir Coinbase kullanıcısı, kripto para borsasının bazı kullanıcılar için günlük para çekme limitini 10 dolarla sınırlandırdığını iddia etti ve daha yüksek para çekme limiti için yaptığı başvurusunun Coinbase tarafından reddedildiğini öne sürdü.

Coinbase kullanıcısı ayrıca hesabı için Bitcoin’de maksimum günlük para çekme limitinin 10 dolar olduğunu gösteren bir ekran görüntüsü de paylaştı.

Coinbase Çekim Limiti

Onlarca yorum yapılan Reddit başlığı büyük ilgi görürken, kullanıcıların ağırlıklı olarak Coinbase’in hizmetlerine şüpheyle yaklaştığını ifade ettikleri görülüyor. Bazı kullanıcıların kripto paraların fiyatlarının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması veya yaklaşması durumunda Coinbase’in benzer kısıtlamalar uygulayacağı yönünde yanıtlar vermeleri ise son derece dikkat çekici.

Kripto para borsası konuyla ilgili olarak henüz açıklama yapmadı ve yapması durumunda haberimizi güncelleyeceğiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner