Yükleniyor...

Core Scientific Alacaklıları, Mahkemeye Başvuruda Bulundu

Core Scientific borçluları, yeni başkanı onaylamak için iflas mahkemesine dilekçe verdi.

Core Scientific

Core Scientific borçluları, yeni başkanı onaylamak için iflas mahkemesine dilekçe verdi.

Borçlular, yatırım bankacılığı firması XMS Capital Partners’ın genel müdürü olan Adam Sullivan’ı firmanın iflas işlemleri sırasında başkan rolünü üstlenmesi için atadı.

Core Scientific Alacaklıları Yeni Başkanı Onaylamak İçin Başvuruda Bulundu

İflas etmiş kripto para madenciliği şirketi Core Scientific‘in alacaklıları, kalıcı bir başkanın işe alınmasının onaylanması için bir talepte bulundu.

Core Scientific, Teksas’ın Güney Bölgesi için Amerika Birleşik Devletleri İflas Mahkemesi’ne 10 Nisan’da yaptığı bir başvuruda, şirketin Aralık 2022’de iflas başvurusunda bulunmasından önce “borçluların yönetim ekibindeki bir boşluğu” ele aldığını söyledi.

abd mahkeme kripto

Borçlular, Adam Sullivan’ı, yatırım bankacılığı şirketi XMS Capital Partners’ta bir genel müdür, şirketin iflas işlemleri sırasında başkan rolünü üstlenecek şekilde atadılar.

Yapılan başvuru metninde şu yazıldı:

“Sullivan Bey, dijital varlık madenciliği alanına yabancı değil ve dijital varlık yatırım bankacılığı sektöründe geniş deneyime sahip. O, yönetim ekibinin bir üyesi olarak müşteri, tedarikçi ve alacaklı ilişkileri ile çalışmak ve bir yeniden yapılanma planının müzakere edilmesine yardımcı olmak dahil olmak üzere, esasen finansal ve stratejik konular üzerinde çalışacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner