Yükleniyor...

Crypto.com (CRO) Fiyat Analizi: 23 Ağustos 2020

Crypto.

crypto.com cro fiyat analizi

Crypto.com kripto para borsasının yerel kripto para birimi Crypto.com Coin (CRO), son zamanlardaki işlem hacmi ve fiyat artışıyla dşkkat çekiyor. Bilindiği üzere borsa 2019 yılında adını duyurmaya başlamış ve o zamandan bu yana insanların ilgisi toplamaya devam etmişti. Borsanın coin’i CRO yazının yazıldığı sırada ilk 10 kripto para birimi arasında 9. sırada yer alıyor. CRO, son 24 saatte yaklaşık %1 oranında artış göstererek 0.169 dolar seviyesinden işlem görüyor.

CRO, birkaç gün önce ilk 100’de 12. sırada yer alıyordu. Altcoin daha sonra Binance Coin’i (BNB) de geçerek 10. sıraya yerleşti. CRO, bugün ise 3 milyar 224 milyonluk piyasa değeriyle 9. sırada bulunuyor.

CRO Fiyatında Neler Yaşanacak?

Crypto.com Coin [CRO], fiyatının 0,031 dolara yakın olduğu Mart ayındaki acımasız yükselişinin ardından dört katına çıktı. CMC’nin ilk 10 listesine giren altcoin, ayın geri kalanında kaydedilen rakamlardan önemli ölçüde daha yüksek olan 119 milyon dolarlık günlük işlem hacmi ile 3,2 milyar dolarlık piyasa değerine sahipti.

Temmuz ayının son haftasından bu yana, CRO, aralığın üzerinde birkaç izole mum ile 0.17 dolar ve 0.155 dolar aralığında menzile bağlı fiyat hareketi kaydetti. Analist Akashnath’a göre aralığın zirvesine yakın işlem yapan CRO, destek bulmak için 0,155 dolardan aşağıya düşebilir. Bununla birlikte, grafiklere göre altcoin çıkış yapmaya da karar verebilir.

CRO’da dün 20 SMA (beyaz) 50 SMA’nın (sarı) altından geçerek olası bir düşüş kısa vadeli fiyat hareketine işaret ediyordu. Bununla birlikte, Parabolik SAR herhangi bir satış sinyali vermedi. Sonuç olarak, CRO’nun artmaya karar vermesi için biraz daha zamana ihtiyaç duyulabilir veya daha yüksek bir aralıkta reddedilebilir.

Crypto.Com Coin (CRO) Nedir?

Crypto.com, dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmak amacıyla 2016 yılında kuruldu. Borsanın merkezi Hong Kong’da bulunmaktadır. Borsanın yerel para birimi ise Crypto.com Coin’dir (CRO).

Crypto.com Coin (CRO), son zamanlarda gördüğü işlem hacmi artışıyla da dikkat çekmektedir. Kripto para birimi şu anda CoinMarketCap verilerine göre ilk 10’da yer almaktadır. Crypto.com Coin, blockchain’de yer alan erişilebilirlik ve kullanım sorunlarını çözmeyi amaçlamaktadır. Kripto para birimi, kullanıcıların işlemlerini iyileştirmeyi hedeflemektedir.

Öte yandan analistler, altcoin’in geleceğinden de umutludur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner