Anasayfa Uzman Haberleri Crypto Kemal: "Öyle Bir Portföy Yapın Ki..."

Crypto Kemal: “Öyle Bir Portföy Yapın Ki…”

ABONE OL:google-news

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden, Ninja Traders’ın kurucusu Crypto Kemal, Bitcoin (BTC) hareketi ile ilgili dün gece Twitter hesabında paylaşımlarda bulundu.

Crypto Kemal, yatırımcılara portföylerini iyi kullanmaları konusunda şu tavsiyelerde bulundu:

“Düşüş de olsa bir hareket gelmesi güzel, volatilite kullanmayı bilene güzel ekmek kapısı. Her ne olursa olsun portföyünüz her duruma hazır olsun. Öyle bir portföy yapın ki; piyasa düşse de çıksa da işinize gelsin.”

Yatırım ve Borsa Yıllar Süren Bir Deneyim

Crypto Kemal ayrıca az bütçe ile nasıl yatırım yapılması gerektiğine dair de şunları söyledi:

“İçinizde zaten 3 kuruşumuz var, nasıl portföy yapalım diyenler var. Muhakkak çok ufak rakamlara hem dolar, hem altcoin hem btc gibi hazırlıklı bir çanta yapmak zor ancak yatırım ve borsa yıllar süren bir deneyim. Bugünün 100’ü yarın 1000 sonra 5000 olur. Siz yine de risk yönetin.”

Crypto Kemal, bir takipçisinin verdiği yanıt üzerine ise şöyle bir yanıt verdi:

“100 dolarına bile 100.000 dolar muamelesi yapmak, çok güzel bir cümle arkadaşlar. Olayın özü bu. Paranızın kıymetini bilin, çarçur etmeyin, kumar oynamayın…”

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

916BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,365TakipçilerTakip Et
564AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar