Yükleniyor...

Crypto Kemal: “Öyle Bir Portföy Yapın Ki…”

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden, Ninja Traders'ın kurucusu Crypto Kemal, Bitcoin (BTC) hareketi ile ilgili dün gece Twitter hesabında paylaşımlarda bulundu.

crypto currency coin 1

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden, Ninja Traders’ın kurucusu Crypto Kemal, Bitcoin (BTC) hareketi ile ilgili dün gece Twitter hesabında paylaşımlarda bulundu.

Crypto Kemal, yatırımcılara portföylerini iyi kullanmaları konusunda şu tavsiyelerde bulundu:

“Düşüş de olsa bir hareket gelmesi güzel, volatilite kullanmayı bilene güzel ekmek kapısı. Her ne olursa olsun portföyünüz her duruma hazır olsun. Öyle bir portföy yapın ki; piyasa düşse de çıksa da işinize gelsin.”

Yatırım ve Borsa Yıllar Süren Bir Deneyim

Crypto Kemal ayrıca az bütçe ile nasıl yatırım yapılması gerektiğine dair de şunları söyledi:

“İçinizde zaten 3 kuruşumuz var, nasıl portföy yapalım diyenler var. Muhakkak çok ufak rakamlara hem dolar, hem altcoin hem btc gibi hazırlıklı bir çanta yapmak zor ancak yatırım ve borsa yıllar süren bir deneyim. Bugünün 100’ü yarın 1000 sonra 5000 olur. Siz yine de risk yönetin.”

Crypto Kemal, bir takipçisinin verdiği yanıt üzerine ise şöyle bir yanıt verdi:

“100 dolarına bile 100.000 dolar muamelesi yapmak, çok güzel bir cümle arkadaşlar. Olayın özü bu. Paranızın kıymetini bilin, çarçur etmeyin, kumar oynamayın…”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner