Yükleniyor...

CryptoCom, UEFA Şampiyonlar Ligi Anlaşmasından Çekildi

Kripto para borsası CryptoCom'un UEFA Şampiyonlar Ligi futbol turnuvası sponsorluk anlaşmasından çekildiği açıklandı.

CryptoCom UEFA Sampiyonlar Ligi Anlasmasindan Cekildi

Kripto para borsası CryptoCom‘un UEFA Şampiyonlar Ligi futbol turnuvası sponsorluk anlaşmasından çekildiği açıklandı.

Singapur merkezli şirket, geçtiğimiz yıl Los Angeles merkezli bir kadın futbol takımı olan Angel City Football Club’a kurucu ortak olarak sponsor olmuştu. Formula 1, UFC ve birçok spor alanında ortaklıkları bulunan Crypto.com, Sport Business’ta yer alan habere göre, 100 milyon doların üzerinde bir değere sahip olan sözleşmeyi tamamlamadı.

Crypto.com Şampiyonlar Ligi Sponsorluğundan Vazgeçti

CryptoCom UEFA Sampiyonlar Ligi Anlasmasindan Cekildi 1

Crypto.com‘un UEFA Şampiyonlar Ligi ile yaptığı beş yıllık sponsorluk anlaşmasından çekildiği bildirildi.

Şampiyonlar Ligi sponsorluğu, borsanın Mart ayında gerçekleşecek Katar Dünya Kupası ve spor dünyasındaki diğer birkaç pazarlama anlaşmalarından biriydi. Ancak Crypto.com, anlaşmanın son saatlerinde Gazprom’un yerini alacağı 100 milyon dolar değerindeki beş sezonluk anlaşmadan çekildi.

Crypto.com, UEFA Şampiyonlar Ligi sponsorluğundan vazgeçmiş olsa da spor alanındaki faaliyetlerine devam edecek. UFC’nin resmi sponsoru olarak, sporcular tarafından müsabakalarda giyilen UFC kıyafetlerinde yer alacak. Ayrıca, Los Angeles’taki Staples Center’ın adını Crypto.com Arena olarak değiştirmek için 700 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner