Yükleniyor...

CZ, Engebeli Yollara Karşı Çalışanlarını Uyardı

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), yaşanan büyük çıkışların ardından personellerine not yazdı.

CZ Engebeli Yollara Karsi Calisanlarini Uyardi

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), yaşanan büyük çıkışların ardından personellerine not yazdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX’in ani çöküşü yatırımcı duyarlılığını sarstı ve bazı yatırımcıların token’larını kontrol altına almalarına yol açarak diğer borsalarda çıkışlara neden oldu. Binance, dün büyük çıkışların yaşandığı borsalardan biriydi ve bu çıkışlar hafifleme belirtileri göstermeye başladı. Binance CEO’su da duruma yönelik açıklamalar yaptı.

CZ: İçiniz Rahat Olsun

Binance CEO’su Changpeng Zhao, şirketin mali sağlığıyla ilgili endişeleri gidermeye çalışırken, meslektaşlarını önümüzdeki ayların zor geçeceği konusunda uyardı. Aynı zamanda, firmanın mevcut zorlukların üstesinden geleceğini söyledi.

CZ, çalışanlarına gönderdiği bir notta, dijital varlık endüstrisinin tarihi bir an yaşadığını, Binance’in güçlü bir mali konumda olduğunu ve herhangi bir kripto kışında hayatta kalabileceğini söyledi.

Bloomberg haberine göre notta, şunlar yer aldı:

“Önümüzdeki birkaç ayın inişli çıkışlı olmasını beklesek de, bu zorlu dönemi atlatacağız ve bunu atlattığımız için daha güçlü olacağız. İçiniz rahat olsun, bu organizasyon uzun ömürlü olacak şekilde inşa edildi.”

CZ, FTX’in son çöküşünün, bu hafta müşteri para çekme işlemleriyle ilgili raporlara atıfta bulunarak, firmasına “çok fazla ekstra inceleme ve zor sorular” getirdiğini de sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x