Yükleniyor...
Sponsored

Deutsche Telekom, Ethereum Ağını Destekleyecek

Alman merkezli Deutsche Telekom, PoS geçişini başarıyla tamamlayan Ethereum (ETH) ağını desteklediğini duyurdu.

Deutsche Telekom Ethereum Dogrulayicisi Olacak

Alman merkezli Deutsche Telekom, PoS geçişini başarıyla tamamlayan Ethereum (ETH) ağını desteklediğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum, Merge güncellemesiyle karmaşık denklemleri çözen güçlü bilgisayarların yoğun enerji harcadığı PoW’dan, PoS’a geçiş yaptı. Popüler coin, stake sistemiyle ağ doğrulayıcılığı yapılan yeni sistemde enerji tüketimini yaklaşık yüzde 99.98 oranında azalttı.

Enerji Dostu Deustche Telekom, Ethereum Ağını Destekliyor

En büyük akıllı sözleşme platformlarından Ethereum, enerji tasarruflu yeni sisteme geçişini başarıyla tamamladı. Almanya merkezli telekom şirketi, ETH’yi destekleyeceğini duyurdu. Blockchain alanında faaliyetlerini yürütmek isteyen Deustche Telekom, StakeWise DAO ile iş birliği yaptı.

Deustche Telekom, yan kuruluşu T-Systems MMS aracılığıyla çalışmalarını sürdürüyor. Yenilenebilir enerji kaynaklarını destekleyen çevre dostu operatör, vizyonuna uygun kripto paralara kapısını açmaya devam edecek.

Şirket, Flow, Celo ve Polkadot ağlarını da destekliyor. Alman Operatörün yan kuruluşu T-Systems MMS, ETH ağında doğrulama düğümleri oluşturacak şekilde altyapı sağlayacak.

T-Systems MMS’de Blockchain Çözümleri Merkezi Başkanı Dirk Röder, konuyla ilgili şunları aktardı;

“İşbirliği ortağımız StakeWise , bireysel kullanıcılardan Ether token’leri toplar ve bunları doğrulayıcı düğümlerde birleştirir. Bu doğrulayıcı düğümler, T-Systems MMS tarafından altyapı olarak sağlanıyor ve işletiliyor”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x