Yükleniyor...

Dev Bitcoin Balinasından Cesur Fiyat Tahmini

Ayılar kısa vadeli zaferlerini kutluyor olsa da en başarılı BitMEX trader’ı ve Bitcoin balinası "AngeloBTC" en büyük kripto paranın hala 30.

Efsane Bitcoin Balinasından Çılgın BTC Fiyat Tahmini

Ayılar kısa vadeli zaferlerini kutluyor olsa da en başarılı BitMEX trader’ı ve Bitcoin balinası “AngeloBTC” en büyük kripto paranın hala 30.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Önde gelen kripto para  trader’ı, lider kripto para biriminin son yedi yıldır görülmemiş büyüklükte çöküşüne tanık olunmasına rağmen fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesini aşacağını ve 30.000 dolara ulaşacağı yönünde bir tahminde bulundu.

BitMEX’in en çok kâr edenler tablosunda zirvede olmasıyla tanınan AngeloBTC’nin bu tahmini Twitter’daki takipçilerini heyecanlandırdı.

AngeloBTC’nin Bitcoin fiyatının 30.000 dolara ulaşacağını söylemesi Twitter’da viral oldu. Balianın 30.000 dolar tahmininin en dikkat çeken tarafı ise tavan fiyat tahmini olmaması. Ona göre 30.000 dolar seviyesi BTC’nin ulaşabileceği minimum seviyeye karşılık geliyor.

AngeloBTC, Ekim ayında da ilginç bir çıkış yaparak daha fazla BTC alımı yapmak için kripto paranın 6.000 dolara ulaşmasını “sabırla” beklediğini söylemişti. O zamanlar Bitcoin 8.000 doların üzerinde el değiştirdiğinden balinanın bu beklentisi pek olası görülmüyordu ki Ekim ayı sonunda BTC’yi 10.600 doların üzerine taşıyan sahte Çin pump’ına rağmen balinanın tahmini gerçekleşti ve Bitcoin fiyatı Kasım ayında 6.500 dolara kadar düştü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x