Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Borsaları Dev Kripto Para Borsasında Bitcoin ve Ethereum için Yatırma ve Çekme Süreleri Kısaldı!

Dev Kripto Para Borsasında Bitcoin ve Ethereum için Yatırma ve Çekme Süreleri Kısaldı!

ABONE OL:google-news

Hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance iki önemli kripto para birimi için yatırma ve çekme sürelerini kısalttığını duyurdu.

Borsa tarafından yapılan duyuruyla, Bitcoin yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi için gerekli olan 2 blok onayının 1 bloğa düşürüldüğü, Bitcoin çekme işlemlerinde ise 2 blok onayının devam edeceğin belirtildi. Ethereum ve ERC 20 token’ları için ise gerekli olan 30 blok onayı ise 12’ye düşürülecek.

Bu gelişme Binance’ın son zamanlarda yaptığı bir dizi servis geliştirmesinin en sonuncusunu temsil ediyor.

Binance, geçtiğimiz haftalarda kendi Blockchain’ine ilk sabit fiyatlı kripto parasını eklemiş, bu Blockchain üzerinde çalışacak Bitcoin’e dayalı ve BTCB olarak adlandırılan bir token oluşturmuştu. Yine yakın zaman önce borsa platformunda 20 kata kadar kaldıraçlı vadeli işlemlerin başlatılacağını açıklamıştı.

Tüm bunlarla birlikte, yasalara uygunluk bakımından elini güçlendirmek isteyen Binance, IdentityMind, Elliptic ve CipherTrace ile iş birliğine gitti. Bu işbirlikleriyle kara para aklamayla mücadelenin güçlendirilmesi hedefleniyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar