Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsasında Bitcoin ve Ethereum için Yatırma ve Çekme Süreleri Kısaldı!

Hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance iki önemli kripto para birimi için yatırma ve çekme sürelerini kısalttığını duyurdu.

Binance Bitcoin ve Ethereum için Yatırma ve Çekme

Hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance iki önemli kripto para birimi için yatırma ve çekme sürelerini kısalttığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Borsa tarafından yapılan duyuruyla, Bitcoin yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi için gerekli olan 2 blok onayının 1 bloğa düşürüldüğü, Bitcoin çekme işlemlerinde ise 2 blok onayının devam edeceğin belirtildi. Ethereum ve ERC 20 token’ları için ise gerekli olan 30 blok onayı ise 12’ye düşürülecek.

Bu gelişme Binance’ın son zamanlarda yaptığı bir dizi servis geliştirmesinin en sonuncusunu temsil ediyor.

Binance, geçtiğimiz haftalarda kendi Blockchain’ine ilk sabit fiyatlı kripto parasını eklemiş, bu Blockchain üzerinde çalışacak Bitcoin’e dayalı ve BTCB olarak adlandırılan bir token oluşturmuştu. Yine yakın zaman önce borsa platformunda 20 kata kadar kaldıraçlı vadeli işlemlerin başlatılacağını açıklamıştı.

Tüm bunlarla birlikte, yasalara uygunluk bakımından elini güçlendirmek isteyen Binance, IdentityMind, Elliptic ve CipherTrace ile iş birliğine gitti. Bu işbirlikleriyle kara para aklamayla mücadelenin güçlendirilmesi hedefleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x