Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsasında PayPal ile Para Çekme Dönemi Başladı

Günümüzde, Binance ve Coinbase gibi dev kripto para borsaları müşteri tabanlarını mümkün olduğunda genişletmek için önemli atılımlar yapıyorlar.

PayPal Kripto Para Borsası Coinbase

Günümüzde, Binance ve Coinbase gibi dev kripto para borsaları müşteri tabanlarını mümkün olduğunda genişletmek için önemli atılımlar yapıyorlar. Coinbase kısa bir süre önce oldukça önemli bir adım attı ve Kanada’daki müşterileri için para çekme seçenekleri arasına PayPal’ı ekledi.

Kanada vatandaşları artık PayPal’ı kullanarak Coinbase’den para çekebiliyorlar. PayPal’ın şu an için para çekme işlemi ile sınırlı olduğu, ancak gelecekte para yatırma işlemlerinde de kullanılabilir olması bekleniyor.

Coinbase PayPal

Coinbase platformuna erişmek isteyen Kanadalı kullanıcılara PayPal ile para çekme ve gelecekte para yatırma seçeneğini sunarak onların işlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. PayPal ile para yatırma işleminin de başlatılmasıyla piyasaya daha fazla fonun kolayca girebileceği ve nakit hacminin artmasıyla kripto para birimlerinin fiyatlarının artması beklenebilir.

Kanada, madencilik tesisleri konusunda gelişen bir ülke konumunda ve ülke aynı zamanda Blockchain kullanımını ve geliştirilmesini destekleyen bir dizi gruba ve organizasyona ev sahipliği yapıyor. Örneğin Blockchain Canada, kayda değer üyelerden ve ortaklardan oluşan bir ekip ile bu konuda öne çıkan bir organizasyon konumunda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner