Yükleniyor...

DIG, Wild Thunder Studio Yatırımını Duyurdu

Dubai’nin Merkeziyetsiz Yatırım Grubu (DIG), Wild Thunder için Vietnam’da yatırım yaparak birinci sınıf bir oyun stüdyosu kurduğunu duyurdu.

DIG Wild Thunder Studioya Yatirim Yapti

Dubai’nin Merkeziyetsiz Yatırım Grubu (DIG), Wild Thunder için Vietnam’da yatırım yaparak birinci sınıf bir oyun stüdyosu kurduğunu duyurdu.

Kripto sektörü, kapsadığı oyun, finans ve benzeri birçok alan sayesinde hızlı bir büyüme kapasitesine sahip. Bu alanlarda artan faaliyetler blockchain tabanlı tüm sistemlerin de gelişmesine katkıda bulunuyor.

DIG, Vietnam’da Oyun Stüdyosu Kurdu

Birinci sınıf bir oyun stüdyosu kurarak faaliyetlerini Vietnam’a kadar genişleten DIG, Miami merkezli GameFi yan kuruluşu XYZZY işbirliğiyle Wild Thunder Studio’ya yatırım yaparak çalışmalara başladı. Gulf News‘te yer alan habere göre, DIG yenilikçi Blockchain teknolojisini kullanarak vizyonunu geliştirmeyi amaçlıyor.

DIG’nin rehberliği ile Wild Thunder, tümü Vietnam Hanoi’deki stüdyo ofislerinden, son teknoloji blockchain teknolojisiyle desteklenen, avangard Hollywood kalitesinde animasyon ve tasarımların yanı sıra oyna ve kazan oyun deneyimleri oluşturmaya başlamak için mevcut portföyünü genişletecek.

wild hunter game studio

Wild Thunder’ın, dünyanın önde gelen Blockchain oyun geliştirme stüdyolarından biri haline geldiğini belirten DIG Kurucusu ve Global Yönetici Ortağı Haydn Snape yeni girişimle ilgili şunları söyledi:

“Wild Thunder’ın kurucu ortağı Dustin ile ilk tanıştığımda, birinci sınıf bir A kalitesinde oyun stüdyosu kurma vizyonundan ilham aldım. Bu vizyonuna yatırım yapmayı ve ortak şirket kurmak için iş ortağı olmayı seçtim.”

DIG ve XYZZY ile birlikte çalışan Wild Thunder, DIG’nin ve XYZZY’nin GameFi projelerini hayata geçirecek, markaların Blockchain oyunlara, NFT’lere ve metaverse’e girmesine yardımcı olacak. Aynı zamanda tasarım aracılığıyla Web3’te yeni benzersiz varlıklara ve deneyimlere izin verecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner