Yükleniyor...

Axie Marketplace, 4 Milyar Dolarlık Satışa Ulaştı

En popüler oyna-kazan (P2E) oyunlarından biri olan Axie Infinity'nin pazar yeri Axie Marketplace, 4 milyar dolardan fazla satışa ulaştı.

Axie Infinity 4 Milyar Dolarlik Satisa Ulasti

En popüler oyna-kazan (P2E) oyunlarından biri olan Axie Infinity‘nin pazar yeri Axie Marketplace, 4 milyar dolardan fazla satışa ulaştı.

Dappradar.com tarafından toplanan tüm zamanların istatistiklerine göre, oyunun NFT koleksiyonu 4,24 milyar dolarlık satışa ulaşarak, tüm zamanların en yüksek satışını yaptı.

axie infinity 4 milyar dolar satis 1

Axie Infinity’de 2 Milyon NFT Sahibi Bulunuyor

Sky Mavis tarafından geliştirilen NFT tabanlı bir çevrimiçi video oyunu olan Axie Infinity, 4 milyar dolardan fazla satış kaydetti. Platform bu miktarı bugüne kadar yapılan toplam 17 milyon 38 bin 131 işlemden elde etti.

2 milyon 291 bin 87 NFT sahibine çatı oluşturan Axie Infinity, tüm zamanlarında 4 milyar dolarlık satışa ulaşarak en iyi NFT koleksiyonu unvanını da elinde tutuyor. Onu sırasıyla takip edenler ise; 2,36 milyar dolarlık satışla Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve 2,35 milyar dolarlık satışla Cryptopunks.

Tüm bunlara ek olarak, Axie Infinity yeni Origin dereceli oyun moduna SLP ödülleri eklendiğinden oyunun klasik modunun artık kullanıcıların pürüzsüz aşk iksiri (SLP) elde etmesine izin vermeyeceğini duyurdu. Ayrıca, pazar yeri aracılığıyla Ronin ağında basılabilen NFT ürünlerini ve tılsımlarıni da tanıttı. Bu da Axie Infinity’de yeni bir hareketliliğe bir sebep olabilir ve yeni satışların önünü açabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner