Yükleniyor...
Sponsored

Do Kwon, Bitcoin Transferi İddialarını Yalanladı

Terra kurucusu Do Kwon, Twitter'da Mayıs 2022'den bu yana herhangi bir Bitcoin (BTC) transferi gerçekleştirmediğini söyledi.

Do Kwon Bitcoin Transferi Iddialarini Yalanladi

Terra kurucusu Do Kwon, Twitter’da Mayıs 2022’den bu yana herhangi bir Bitcoin (BTC) transferi gerçekleştirmediğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dün öğle saatlerinde Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon’un, kendisine yönelik tutuklama kararı çıkarılmasının ardından, farklı borsalardaki cüzdanlara 3.313 adet Bitcoin (BTC) transfer ettiği iddia edildi. Bunun üzerine Do Kwon, konuyla ilgili olarak herhangi bir işlem yapılmadı dedi.

Do Kwon, Hesapların Dondurulmadığını Açıkladı

Do Kwon, Güney Kore mahkemesi hakkında tutuklama emri çıkardıktan sonra milyonlarca dolar değerindeki Bitcoin’i paraya çevirme girişimini reddetti.

Terra kurucusu Twitter üzerinden konuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, transfer işlemlerinin gerçekleştirilmediğini söyledi.

Do Kwon, Binance borsasında LFG cüzdanlarından gerçekleştirilen transfer iddialarını yalanladı. Kwon’a göre KuCoin ve OKEx hesapları kullanılmadı, 3.313 BTC borsalara transfer edilmedi ve TFL, LFG veya başka herhangi bir kuruluşun fonu dondurulmadı.

Terra kurucusunun, dün transfer iddialarının ortaya çıkmasının ardından OKX tarafından hesapları dondurulmuştu. Interpol, Do Kwon için kırmızı bülten yayınladı ve Do Kwon’un aranması halen devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x