Yükleniyor...

DOGE Piyasa Değeri 1 Milyar Dolar Eridi

Popüler kripto para Dogecoin (DOGE), yaşadığı güçlü düşüş ile birlikte kripto piyasa değerini yaklaşık 1 milyar dolar eritti.

DOGE Piyasa Degeri 1 Milyar Dolar Eridi

Popüler kripto para Dogecoin (DOGE), yaşadığı güçlü düşüş ile birlikte kripto piyasa değerini yaklaşık 1 milyar dolar eritti.

Kripto endüstrisinin yaşadığı zorlu süreçler, majör kripto para birimlerini sarsıyor. Özellikle haber akışıyla düşüş yaşayan Bitcoin (BTC), beraberinde altcoin’leri de sürüklüyor. Diğer tarafta DOGE, Elon Musk‘ın Twitter‘ı satın almasıyla birlikte yükselişe geçti. Popüler meme token, Twitter‘da ödeme yöntemi olarak kullanılabileceğine yönelik iddialar üzerine ivme kazanmıştı. Ancak, FTX olayları ve kripto spekülasyonları sarsıcı oldu. Son kripto düşüşü ile birlikte DOGE, günü yaklaşık yüzde 8‘lik bir kayıpla geçiriyor. Bu durum Dogecoin‘in, 12.85 milyar dolarlık piyasa değerini de 11.8 milyar dolara düşürdü.

DOGE Düşüyor, Piyasa Değeri Eriyor!

Meme token Dogecoin (DOGE), destek noktalarının altına sarkarak güçlü bir düşüş yaşadı. Popüler proje, yüzde 10‘dan fazla düşüş yaşadıktan sonra toparlanma sürecine girdi. Ancak, halen daha yüzde 8‘lik bir kayıp ile günü geçiriyor.

Dogecoin

Güne bomba etkisi yaratan Binance dedikoduları, kripto piyasasının sert bir düşüş yaşamasına neden oldu. Kripto ayı piyasasını derinden hissettiren düşüşler, DOGE tarafında da etkisini hissettirdi. Popüler kripto para birimi, destek seviyelerini kırarak sarsıcı bir düşüş yaşadı.

DOGE haftalık bakışta, yüzde 15‘lik bir düşüş ile dikkatleri üzerine çekti. Popüler proje, bir sıfır silmeyi başarmış ve yoğun ilgi görmüştü. Ancak düşüş, anlık fiyatını 0.089 dolar seviyesine kadar geriletti.

Dogecoin, kripto piyasa değer sıralamasına göre sekizinci sırada yer alıyor. Anlık piyasa değeri ise 11.8 milyar dolar seviyelerinde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner