Yükleniyor...

Eminem’in Yarım Milyon Dolarlık NFT’si Değer Kaybediyor

Dünyaca ünlü rap yıldızı Eminem'in geçtiğimiz yılın sonunda aldığı yarım milyon dolarlık NFT'si değerini kaybediyor.

eminem in yarim milyon dolarlik nft si deger kaybediyor

Dünyaca ünlü rap yıldızı Eminem‘in geçtiğimiz yılın sonunda aldığı yarım milyon dolarlık NFT’si değerini kaybediyor.

Marshall Bruce Mathers (Eminem ya da Slim Shady), NFT dünyasına adını ilk yazdıran ünlüler arasında yer alıyor. Geçmiş dönemlere bakıldığında; Eminem’in bu yılın başlarında ‘Shady Con’ koleksiyonunu piyasaya sürmesi, NFT platformuna yatırım yapması ve kliplerinde NFT’lere yer vermesi, şarkılarındaki hızını NFT’lere de yansıttığını gösteriyor. Ancak kripto kışının ortasında, satın aldığı en pahalı ürünlerden biri değer kaybediyor.

Eminem’in Popüler NFT’sinin Değeri Düşüyor

Rap yıldızı Eminem’in Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan satın aldığı NFT’nin değeri önemli oranda düştü.

Eminem, Bored Ape NFT’yi Aralık 2021’de 123 ETH’ye (yaklaşık 450 bin dolar) satın aldı. Bugün, OpenSea’daki verilen ek yüksek teklife bakıldığında 81 bin 618 dolar değerinde olduğu görülüyor. Yüzde 70’in üzerinde değer kaybeden NFT, Eminem’den önceki sahibi tarafından 9 ay önce 6 WETH karşılığında alınmıştı.

Ünlü rapçi bu yılın başlarında, NFT satın almanın ötesine geçerek pazara adım attı. Eminem, en iyi bilinen kliplerindeki karakterlere dayanan ve müzikleri yer alan ‘Shady Con’ koleksiyonundan 1,78 milyon dolar (1,3 milyon £) kazandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner