Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Dolandırıcıdan NFT Hamlesi

Dünyaca ünlü dolandırıcı Anna Sorokin (Anna Delvey olarak da bilinir), NFT dünyasına adım atıyor.

220314 anna delvey sorokin ew 610p 0c49ae

Dünyaca ünlü dolandırıcı Anna Sorokin (Anna Delvey olarak da bilinir), NFT dünyasına adım atıyor.

Sorokin, büyüyen hayran topluluğuyla bağlantı kurmanın ve hikayesini bir “dolandırıcı” olmadığı yönünde değiştirme girişiminde bulunmanın bir yolu olarak “Anna’yı Yeniden Keşfetmek” isimli bir koleksiyonla, NFT dünyasına adım attı. Sorokin şu ifadeleri kullandı:

“Tüm blok zinciri teknolojisi konusunda çok heyecanlıyım ve NFT’lerim geleneksel anlamda NFT değil. Bu NFT’lerin tek amacı benimle kişisel erişim kurmak. Hayranlarımla bağlantı kurmamın bir yolu olarak görüyorum.”

Sorokin’in NFT sahipleri, hapishanede kaldığı süre boyunca Sorokin’den kişisel eşyalar ve çizimler alacak. Ek olarak, her bir sahibine Sorokin ile bire bir görüşme hakkı verecek rastgele basılacak 10 NFT olacak ve üç platin baskı NFT sahibi onunla yüz yüze tanışma şansına sahip olacak.

370a599c7e33b61f8b3a32761bb988b4

Proje aynı zamanda Sorokin’in sesini daha yasal bir amaç için kullanmasının ve göçmenlik sistemine ışık tutmasının bir yolu. Alman vatandaşı olan Rusya doğumlu dolandırıcı, şu anda vize süresini aştığı için ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza tarafından gözaltında tutuluyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner