Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Şirket Trilyon Dolarlık İşlemler için Ripple’ın (XRP) Ödeme Ağını Test Ediyor

ABD merkezli bir ödeme işleme ve danışmanlık şirketi olan Bottomline Technologies, Ripple'ın (XRP) ödeme ağını test ediyor.

Dünyaca Ünlü Şirket Trilyon Dolarlık İşlemleri İçin Rippleın XRP Havale Ağını Test Ediyor

ABD merkezli bir ödeme işleme ve danışmanlık şirketi olan Bottomline Technologies, Ripple’ın (XRP) ödeme ağını test ediyor.

Ripple’ın (XRP) Teknolojileri Test Ediliyor

Şirketin çözüm mimarı Laurent Laborde’e göre Bottomline, San Francisco merkezli Ripple şirketi tarafından geliştirilen teknolojileri de dahil olmak üzere yeni yıkıcı teknolojilerinden yararlanmak için hizmet olarak yazılım modelini güncelliyor.

Ripple, Swift’e daha hızlı bir alternatif olacak şekilde oluşturulmuş bir ödeme sistemi sunuyor. Aynı zamanda müşterilerine, parayı sınır ötesine taşımak için kripto para birimi XRP’yi kullanma imkanı veriyor. Bu noktada Laborde, hangi Ripple çözümünü kullanacaklarını belirtmedi.

Bottomline, binlerce şirketin hizmetlerini ödeme süreçlerini kolaylaştırmak için kullandığını söylüyor. Ayrıca şirket, 92 ülkede faaliyet göstermekte ve yılda trilyonlarca dolarlık ödeme ağını kontrol etmekte. Şirketin son verilerine göre, 30 Eylül 2019’da sona eren çeyrek dönem için toplam gelir 108.2 milyon dolar ve brüt kâr 61.6 milyon dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner