Yükleniyor...

Düzeltme Uyarısı Yapan Analist, Patlama Yapacağına İnandığı Bu Altcoin Projesine Dikkat Çekti

Popüler bir kripto para trader’ı, altcoinlerin kısa vadede önemli bir düzeltme yaşayacağını tahmin ediyor.

duzeltme uyarisi yapan populer analist ani bir yukselis yasayabilecegini soyledigi bu altcoin projesine dikkat cekti

Popüler bir kripto para trader’ı, altcoinlerin kısa vadede önemli bir düzeltme yaşayacağını tahmin ediyor.

Sektörde Capo olarak bilinen anonim kripto para trader’ı, altcoinlerin önemli bir geri çekilme gerçekleştikten sonra büyük bir sermaye girişine tanık olacağına inandıklarını söylüyor.

Geçtiğimiz gün, genel kripto para piyasası yaklaşık 100 milyar dolar düştü. Ancak Capo, altcoin’leri satın almak için en uygun zaman olmadıklarını vurguladı:

“Henüz satın almıyorum. Daha fazla kan dökülecek. Dipten almaya hazır olun.”

Capo’nun kripto para oynaklığının ortasında yakından takip ettiği bir altcoin Syntropy (NOIA). Trader, gizlilik odaklı kripto para projesinin şu anki 0.26 dolarlık fiyatından %284.62’lik bir artışı temsil eden 1 dolara ulaşacağına inanıyor.

“NOIA – Uyuyan dev. 1 dolar kaçınılmaz.”

1

Trader, diğer beş altcoin’in de yükseliş eğilimi gösterdiklerini tweet’ledi: oracle platformu Band Protocol (BAND), tedarik zinciri yönetim aracı VeChain (VET), ölçeklenebilir blokzinciri platformu Elrond (EGLD) ve merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi Fantom (FTM).

Capo, 46.800 takipçisine, Bitcoin’in 59.000-62.000 dolar aralığına ulaştıktan sonra yeni bir düşüş trendine gireceğini söyledi.

“59.000 – 62.000 dolara ulaştığında daha büyük bir düşüş bekliyorum. Şimdi ise, geç kalan satışları tasfiye etmek için “daha küçük” bir düşüş.”

Trader ayrıca, 39.000 – 40.000 dolara doğru gerçekleşecek düşüşün, lider kripto para birimini daha fazla satın almak isteyen trader’lar için çekici bir satın alma seviyesi olacağını öne sürüyor.

“2. alım bölgesi olasılığı daha yüksek.”

2

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner