Yükleniyor...

E-Ticaret Girişimcileri Bitcoin’i (BTC) Kabul Ediyor

Bitcoin (BTC) ve e-ticaret el ele yollarına devam ediyor ve bu günler bu gerçeği bize daha çok göstermeye başladı.

bitcoin e ticaret

Bitcoin (BTC) ve e-ticaret el ele yollarına devam ediyor ve bu günler bu gerçeği bize daha çok göstermeye başladı. Son günlerde Bitcoin’in değeri ve faydası, bireylerin kendi işlerini hayatta tutabilmesi de dahil olmak üzere fonları üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmalarının bir yolu olarak ortaya çıktı. Bu da çeşitli sektörlere yansımaya başladı. E-ticaret de bu alanlardan birisi denilebilir.

Bitcoin ödeme ağ geçitleri, e-ticaret sitesi sahiplerinin Bitcoin (BTC) kazanması için karlı fırsatlar yaratıyor. Bitcoin’e olan güven her zaman en yüksek seviyede olduğundan, çoğu girişimci PayPal ve kredi kartlarıyla ödeme seçeneklerinin yanında alternatif bir ödeme yöntemi olarak BTC’yi eklemenin birçok faydası olduğunu keşfediyor.

Bitcoin Gerçek Dünya Değerine Sahip

Ülkeler ekonomik zorluklarla karşılaştıkça, insanlar finansal sistemlerden şüphe etmeye başlıyor. En iyi finansçılardan, bankalardan ve yatırımcılardan bazıları dahi Bitcoin’i (BTC) kullanmayı düşünüyor. Örneğin, JP Morgan son zamanlarda kripto para birimi borsalarıyla çalışmaya başladı ve Paul Tudor Jones şimdi Bitcoin’e yatırım yaptığını söyledi. Sıradan bir birey de BTC yatırımına nasıl katılacağını düşünüyor. Bununla beraber e-ticaret girişimcileri de Bitcoin’i hem bir servet sahibi olabilmenin aracı hem de pazarlarını genişletme seçeneği olarak görüyor.

E-Ticaret Mağazaları BTC’lerini Tutuyor mu?

E-ticaret girişimcileri de mallarını satmak ve değerlerini bu belirsiz zamanlarda saklamak için daha kolay bir yöntem olarak Bitcoin’i kullanmaya sıcak bakıyor. Blockonomics tarafından yapılan yeni bir araştırmaya göre, görüşülen mağaza sahiplerinin yüzde 70’inden fazlası Bitcoin kazançlarının en az yüzde 50’sini elinde tutuyor ve yüzde 10’un biraz altında ise ekstra Bitcoin satın alıyor. Hem küçük işletme sahipleri hem de yatırımcılar BTC’nin faydalarını görüyor.

Bitcoin’in 10 bin doları aşma hedefi devam ederken çevrimiçi mağaza sahipleri Bitcoin’lerinin daha fazlasını elinde tutmak istiyor. Onlar için BTC’nin fiyatı yükselmeye devam ettikçe, önceden yaptıkları satışlar daha fazla kar getirecektir.

E-ticaret girişimcileri bir dizi nedenden dolayı Bitcoin’i araştırıyor. Girişimcilerin karşılaştığı sorunlardan biri tedarik hatlarını içeriyor. E-ticaret genişledikçe, üretim ve sevkiyatlarının sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak bir önceliktir. Tarihsel olarak, BTC ile ödeme kabul edenler kripto gelirinin büyük bir kısmını tedarikçiler ve gönderilerin maliyetlerini ödemek için fiat para birimine dönüştürüyor. Ancak, daha fazla ticaret ve nakliye şirketi Bitcoin ile ödeme kabul ettikçe, bu daha ufak bir sorun haline geliyor.

Bitcoin Kazanmanın Karlı Bir Yolu

Kripto para meraklıları için, BTC kazanmak için ürün satmak kolay bir yoldur. Özellikle son yarılanmadan sonra madencilik teçhizatı satın almak ve madencilik yapmanın maliyetleri göz önüne alındığı zaman, BTC ile e-ticaret daha ucuz bir yol olarak kabul edilebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner