Yükleniyor...

eBay Birçok Para Birimini Destekleyen Dijital Cüzdan Geliştiriyor

eBay CEO'su John Donahoe, şirketin PayPal için birçok para birimini destekleyen dijital bir cüzdan geliştirdiği haberini doğruladı.

eBay CEO’su John Donahoe, şirketin PayPal için birçok para birimini destekleyen dijital bir cüzdan geliştirdiği haberini doğruladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Donahoe, Paypal ile entegrasyonu olan eBay uygulamasının, 100 milyon kullanıcı tarafından indirildiğini belirtirken, PayPal’ın bu girişiminin yan ürün olarak dijital para birimlerine karşı iyi bir önlem olduğunu söyleyenlere ise, dijital para birimlerinin kendileri için bir tehdit olmadıklarını, çünkü PayPal entegrasyonlarının gerçekleşebildiğini belirtti.

“eBay’in bir parçası olarak PayPal dijital ödeme sistemlerini sürekli takip etmekte. ” açıklamasını yapan Donahoe şunları da ekledi: “PayPal dijital cüzdanı ile dijital para birimlerini kullanabilirsiniz. Aslında PayPal’ın gerçekleştirdiği de bu; birçok dijital para birimini destekleyen bir dijital cüzdan yaratmak.”

Donahoe, daha öncelerde dijital para birimleri ile ilgili pozitif yönde açıklamalar yapsa da, Bitcoin’in PayPal’ın geliştireceği dijital cüzdandaki konumu hâlâ tam olarak belli değil. PayPal başkanı David Marcus da daha önceden, Bitcoin’in “büyük bir destekleyicisi” olduğunu belirtmiş, fakat Bitcoin’in PayPal entegrasyonu için daha hazır olmadıklarını söylemişti.

Marcus’a göre, Bitcoin’in PayPal entegrasyonunu tamamlaması için düzenlemelerin kesinlik kazanması ve Bitcoin fiyatındaki dalgalanmaların bir an önce çözülmesi gerekiyor.

Öne çıkan görsel, timeslive den alınmıştır.

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x