Yükleniyor...

Efsane İsim Peter Brandt, Favori Altcoin’ini Açıkladı

Popüler trader Peter Brandt, Ripple’ın token’ı XRP’nin rakibi olan Stellar Lumens’in (XLM), sıçrama yapabileceğini ifade etti.

peter brandt favori altcoinin açıkladı

Popüler trader Peter Brandt, Ripple’ın token’ı XRP’nin rakibi olan Stellar Lumens’in (XLM), sıçrama yapabileceğini ifade etti. Brandt’e göre XLM’nin büyük bir potansiyeli var ve bir sonraki büyük fiyat artışı yaşayacak altcoin’lerden birisi olabilir.

Stellar Lumens (XLM), Stellar Ödeme Ağı’nın kripto para birimi. Stellar Ödeme Ağı, finans kurumları, bankalar, ödeme sistemleri ve bireyleri güvenilir ve hızlı bir biçimde birleştirmeyi amaçlamakta.

XLM, CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 0,091977 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi son bir iki haftada yaklaşık olarak yüzde 50 değer kazandı. Brandt’e göre XLM, kısa sürede bir patlama yaşayabilir.

Daha önce bildirdiğimiz gibi efsanevi trader Brandt, daha önce de Ethereum ve birçok altcoin’in Bitcoin’i geride bırakabileceğini dile getirmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner