Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri "Eğer Bitcoin Üç Gün Daha Dayanabilirse..."

“Eğer Bitcoin Üç Gün Daha Dayanabilirse…”

ABONE OL:google-news

Son günlerin en önemli konularından birisi şüphesiz Bitcoin fiyatının hangi yönde hareket edeceği. Bu konudaki genel görüş Bitcoin’in yukarı yönlü hareket edeceği ve hatta kısa vadede yılın yeni rekorunun gelebileceği şeklinde.

5 Ağustos’tan bu yana ağrılıklı olarak 11.700 dolar bandında seyreden Bitcoin, 6 Ağustos’ta kendini 12.000 doların üzerine atmayı denedi ancak tutunamadı. Bu haberi hazırladığımız sırada ise son 24 saatte yüzde 1’e yakın kayıpla 11.765 dolardan işlem görüyordu.

Ünlü kripto para analisti Josh Rager, bugün Bitcoin fiyatına ilişkin güncel değerlendirmesini paylaştı ve önmeli bir temennide bulundu. Bitcoin fiyatın yükselebileceğinin sinyalini veren analist, “Eğer Bitcoin üç gün daha dayanabilirse” ifadelerini kullandı. Rager’ın üç günden kastettiği şey ise haftalık Bitcoin grafiği.

Analistin belirttiği gibi, Bitcoin fiyatı 12 Ağustos Pazartesi günü TSİ 03:00’a kadar 11.474,42 doların altına düşmez ise haftalık grafikte 2019’un en yüksek seviyesi ile bir haftayı kapatmış olacak. Bu, fiyatın önümüzdeki günlerde yükselmesi adına önemli bir sinyal olarak kabul edilebilir.

Rager gibi Bitcoin fiyatı konusunda iyimser düşünen birçok isim var. Analistler, Bitcoin fiyatının kısa vadede 2019’un zirvesini göreceğini (13.800 dolar), bununla da kalmayıp tüm zamanların en yüksek seviyesine (20.000 dolar) ulaşacağı ve hatta geçeceği görüşünde.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar