Yükleniyor...

Ellen DeGeneres’in NFT’si 14.555 Dolara Satıldı

Ünlü talk show sunucusu Ellen DeGeneres'in NFT'si 14.

ellen

Ünlü talk show sunucusu Ellen DeGeneres’in NFT’si 14.555 dolara satıldı. DeGeneres ayrıca Mark Cuban ile de Dogecoin (DOGE) tartıştı.

Ellen DeGeneres, bugün bir NFT sanat eserini müzayedeye çıkardı. Degeneres’in NFT tokenında “Woman With a Stick Cat” isimli bir çizim yer alıyor.

NFT, Bitski’de açık arttırmaya çıkarıldı ve türünün tek örneği olan platin versiyonu 14.555 dolara alıcı buldu. Tokenın bu versiyonu yalnızca sanat eserini değil bir monolog da içeriyor.

DeGeneres ayrıca, her biri 100 dolarlık bir “gümüş” paketin parçası olarak tokenize edilmiş art sans monologue’nun 64 dijital kopyasını sattı. “Altın” paketinin altı kopyası hâlâ her biri 2.500 dolar olmak üzere satılıyor. Elde edilen gelir, doğal afet yardım kuruluşu olan World Central Kitchen’a gidecek.

Mark Cuban, Dogecoin’i Öneriyor

Dallas Macericks’in sahibi Cuban, kripto para birimlerini ve NFT’leri tartışmak için Ellen’ın programına çıktı.

“NFT’lerle ilgili olan şey, bunların yalnızca dijital koleksiyon olmalarıdır. NFT, diğer herhangi bir koleksiyon gibi satın alabileceğiniz, tutabileceğiniz veya satabileceğiniz dijital bir koleksiyondur.”

Cuban, ayrıca Dogecoin’in bir “şaka” olmaktan çıkıp gerçek bir dijital para birimi olduğunu da ifade etti.

Cuban ayrıca DeGeneres’in çevrimiçi mağazasında Dogecoin’i kabul etmesini tavsiye etti. DeGeneres kesin bir şey söylemese de Twitter hesabından şunları ifade etti:

“Hâlâ anladığımdan veya nasıl telaffuz edileceğinden emin değilim, ama söylemek kesinlikle eğlenceli.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner