Yükleniyor...

Elon Musk, Kripto Paralara Değindi

Sosyal medya platformu Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk, katıldığı bir space odasında çarpıcı söylemlerde bulundu.

Elon Musk Kripto Paralara Degindi

Sosyal medya platformu Twitter‘ın yeni sahibi Elon Musk, katıldığı bir space odasında çarpıcı söylemlerde bulundu.

Forbes’e göre dünyanın en zengini olan Elon Musk, Twitter‘ı satın almasıyla birlikte yoğun ilgi odağı oldu. Sosyal medya platformu, satış işleminin ardından tüm zamanların en yüksek aktivitelerine ulaştı. Musk, daha özgür ve daha güçlü bir platform yaratmak istediğini dile getiriyor. Ayrıca Musk, kripto paralara olan yakınlığıyla da biliniyor. Milyarder, yıllardır DOGE ve BTC üzerinden piyasaya açıklamalarda bulundu. Bunların en büyüğü, şirketlerinin BTC‘yi kabul etmesi olmuştu. Ancak son kripto ayı piyasası, Twitter patronunun da kripto paralara uzaktan bakmasına neden oldu.

Elon Musk, Soğuk Cüzdanlara Yönlendirdi

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, katıldığı bir Twitter space odasında kısa bir konuşma yaptı. Tüm kripto endüstrisinin dahil olduğu space odası, Musk’ın söylemlerini yoğun ilgiyle dinledi.

Elon Musk, son çöküşün de etkisiyle Twitter’ın aktif kullanıldığının altını çizdi. Ayrıca Musk, gelen sorulara çarpıcı yanıtlar verdi. Tüm kripto endüstrisinin kendisini dinlediği yayında Musk, “DOGE to the moon!” dedi.

Milyarder daha sonra, soğuk cüzdanlarda BTC, ETH ve DOGE tutmanın sorun çıkarmayacağını sözlerine ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner