Yükleniyor...

En Büyük XRP Cüzdanlarında Birikim Hız Kazandı

En büyük XRP cüzdan sahipleri token’ın düşük fiyat performansına rağmen bir birikim çılgınlığı içindeler.

xrp cüzdan transfer

En büyük XRP cüzdan sahipleri token’ın düşük fiyat performansına rağmen bir birikim çılgınlığı içindeler. Ledger.exposed tarafından sağlanan verilere göre; XRPL Labs geliştiricisi Wietse Wind tarafından oluşturulan web sitesi, XRP balinalarının son zamanlarda bir birikim çılgınlığı yaşadığını dile getirdi. Her ‘özel’ yüzde katmanı (yüzde 0,01’den yüzde 1’e) elde tutulan token sayısında dikkate değer bir artış gördü.

XRP’nin Seçkinler Kulübüne Giriş

Şu an itibariyle, en zengin XRP balinalarının saflarına katılmak için (toplam adreslerin yüzde 0.01’i), 23.298.725 XRP (yaklaşık 4.4 milyon dolar) gerekiyor. XRP en büyük kripto para birimleri arasında en yüksek servet eşitsizliğine sahip ve balinalar arzın yüzde 85’inden fazlasını kontrol ediyor. Bununla birlikte yüzdeliğe girmek zor değil çünkü sadece 80 bin XRP’ye (14.448 dolar) gerek var.

xrp usd

Ledger.expozed’in Ripple Labs tarafından emanet cüzdanda tutulan token’ları dikkate almadığını belirtmek gerekir. Bu ağır balina birikimine rağmen, XRP fiyatı şu anda hareket etmedi. Yazının yazıldığı sırada kripto para birimi 0.18 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner