Yükleniyor...

En Popüler NFT Projelerinden Birisi Olan CryptoPunks Hollywood Yolcusu!

CryptoPunks ve yaratıcıları Larva Labs, çantalarını topluyor ve yıldızlarla önemli bir yürüyüşe çıkıyor.

hollywood sign 1598473 1280

CryptoPunks ve yaratıcıları Larva Labs, çantalarını topluyor ve yıldızlarla önemli bir yürüyüşe çıkıyor. Punk’lar, büyük bir ajansla temsili güvence altına alan ilk kripto-yerli fikri mülkiyet olma yolunu buldular.

Hollywood Reporter’da bu hafta çıkan bir habere göre, Larva Labs eğlence dünyasının en büyük oyuncularından biri olan United Talent Agency (UTA) ile bir ajans anlaşması imzaladı. Habere göre UTA, Larva Labs projelerini film, televizyon, video oyunları ve yayıncılık projelerinde temsil edecek. Temsil, piyasadaki en büyük Larva projelerinden üçü olan CryptoPunks, Meebits ve Autoglyphs’i içerecek.

UTA’nın dijital varlık başkanı Lesley Silverman, Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada, bunun “tamamen kripto dünyasından gelen bir projenin daha geniş bir eğlence alanına girmesi için ilk fırsatlardan biri olduğunu ve bunu hak ettiklerini” belirtti. Silverman, CryptoPunks’ın “gerçekten zamanın ruhuna muazzam bir şekilde dokunduğunu” da sözlerine ekledi.

UTA, geleneksel olarak eğlence sektörünün en güçlü oyuncularından biri olarak görülüyor. UTA açıkça ileri görüşlü bir yaklaşım benimsedi, daha fazla içerik oluşturucuyla sözleşme imzaladı ve daha fazla gelişmekte olan platforma baktı. Tarihsel olarak eğlence ve medyadaki siyah-beyaz çizgiler daha fazla geçiş bulmaya devam ettikçe, CryptoPunks gibi daha fazla proje yükselmeye devam edecek.

CryptoPunks Ana Akım Oluyor

Bu haftaki haberler, genel olarak CryptoPunks ve NFT’lere gelen büyük ilgilinin hemen ardından geliyor. Geçen hafta Visa 150 bin dolara bir CryptoPunk satın aldı. Ek olarak, şirket, non-fungible token’ların geleceği hakkında yükseliş perspektifini paylaşan bir NFT raporu yayınladı.

Tabii ki, Punks son zamanlarda OpenSea’deki en yüksek dolar hacimli NFT. Bu, OpenSea hacminin, 30 günlük kullanıcı artışı ve %200’ün üzerindeki işlemlerle rekor seviyelere ulaştığı bir zamanda geliyor. Punklar da son zamanlarda güçlü yedi haneli alımlar sağlıyor. Bu ayın başlarında, tek bir alıcı, tek bir Ethereum bloğunda 7 milyon dolara toplu miktarda Punk satın aldı.

UTA’nın CryptoPunk’ın “markasını” nasıl destekleyebileceğinin tam kapsamı açıklanmadı. Bununla birlikte, önde gelen eğlence endüstrisi bağlantıları ve ajansın sunabileceği fırsatlarla önümüzdeki günlerde büyük ekranda bir CryptoPunk görürseniz şaşırmayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner