Yükleniyor...

En Zengin Bitcoin Yatırımcısı, BTC Balinası Olmanın Formülünü Açıkladı

Bilinen en zengin Bitcoin yatırımcılarından biri olan popüler bir BTC balinası, çoğu kripto trader’ının gözden kaçırdığını söylediği bir yatırım stratejisini açıkladı.

Bitcoin Balinasi BTC

Bilinen en zengin Bitcoin yatırımcılarından biri olan popüler bir BTC balinası, çoğu kripto trader’ının gözden kaçırdığını söylediği bir yatırım stratejisini açıkladı.

Bitcoin (BTC) Döngüde Hareket Ediyor

Joe007 olarak bilinen Bitcoin balinası, akıllı trader’ların Bitcoin’in uzun vadeli fiyat hareketlerini izlediğini, BTC, 10 kat arttığında pozisyonlarını sattığını ve Bitcoin tepesinden 5 kat düştüğünde satın aldığını söylüyor. Bitfinex borsasında büyük kaldıraçlı işlemler yapmasıyla bilinen balina, yöntemi “herkesin makul bir zaman dilimi içinde balina haline gelmesine izin veren basit ve etkili bir yatırım stratejisi” olarak adlandırıyor.

Azalan getiri sonunda stratejinin uygulanabilirliğini ortadan kaldıracak olsa da Joe, 10x/5x kuralının en azından sonraki birkaç döngü için de geçerli olacağına inanıyor. Trader, Bitcoin’in şu anda “al ve asla satma” yaklaşımını benimsemeyecek kadar değişken olduğuna inanıyor.

Joe, tekrar eden iniş ve çıkış dalgalarının BTC hakkındaki konuşulan söylentilerle eşleştiğini söylüyor. Joe007 ayrıca Bitcoin’in yarılanmalarının döngüden döngüye daha az önemli olacağını söylüyor.

“Yarılanmalar, erken döngülerde arz / talep dengesizliğinin başlıca itici güçleri olarak hizmet etmiş olabilir, ancak zamanla talep tarafındaki değişiklikler çok daha büyük bir rol oynayacak.”

Kişisel portföyü açısından, trader, Bitcoin’in yanı sıra, “bankacılık sistemi arızasına” karşı korunmak için Tether’e (USDT) “önemsiz” bir miktarda fiat yatırdığını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner