Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri En Zengin Bitcoin Yatırımcısı, BTC Balinası Olmanın Formülünü Açıkladı

En Zengin Bitcoin Yatırımcısı, BTC Balinası Olmanın Formülünü Açıkladı

ABONE OL:google-news

Bilinen en zengin Bitcoin yatırımcılarından biri olan popüler bir BTC balinası, çoğu kripto trader’ının gözden kaçırdığını söylediği bir yatırım stratejisini açıkladı.

Bitcoin (BTC) Döngüde Hareket Ediyor

Joe007 olarak bilinen Bitcoin balinası, akıllı trader’ların Bitcoin’in uzun vadeli fiyat hareketlerini izlediğini, BTC, 10 kat arttığında pozisyonlarını sattığını ve Bitcoin tepesinden 5 kat düştüğünde satın aldığını söylüyor. Bitfinex borsasında büyük kaldıraçlı işlemler yapmasıyla bilinen balina, yöntemi “herkesin makul bir zaman dilimi içinde balina haline gelmesine izin veren basit ve etkili bir yatırım stratejisi” olarak adlandırıyor.

Azalan getiri sonunda stratejinin uygulanabilirliğini ortadan kaldıracak olsa da Joe, 10x/5x kuralının en azından sonraki birkaç döngü için de geçerli olacağına inanıyor. Trader, Bitcoin’in şu anda “al ve asla satma” yaklaşımını benimsemeyecek kadar değişken olduğuna inanıyor.

Joe, tekrar eden iniş ve çıkış dalgalarının BTC hakkındaki konuşulan söylentilerle eşleştiğini söylüyor. Joe007 ayrıca Bitcoin’in yarılanmalarının döngüden döngüye daha az önemli olacağını söylüyor.

“Yarılanmalar, erken döngülerde arz / talep dengesizliğinin başlıca itici güçleri olarak hizmet etmiş olabilir, ancak zamanla talep tarafındaki değişiklikler çok daha büyük bir rol oynayacak.”

Kişisel portföyü açısından, trader, Bitcoin’in yanı sıra, “bankacılık sistemi arızasına” karşı korunmak için Tether‘e (USDT) “önemsiz” bir miktarda fiat yatırdığını söylüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar