Yükleniyor...

Epic Games, Metaverse Oyunu Star Atlas’ı Platformuna Ekledi

Metaverse oyununu duyuran Star Atlas, demo sürümünü kullanıcılar ile buluşturmak için Epic Games'in mağazasına entegre edildi.

Epic Games Metaverse Oyunu Star Atlasi Platformuna Ekledi

Metaverse oyununu duyuran Star Atlas, demo sürümünü kullanıcılar ile buluşturmak için Epic Games’in mağazasına entegre edildi.

Solana tabanlı metaverse oyun projesi Star Atlas, uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni nesil oyununu duyurdu. Geliştirici, oyunun demo versiyonunu yayınlarken, sürümün Epic Games mağazasına entegre edileceğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre bu erken sürüm deneyimini şimdilik, projenin NFT sahipleri yaşayacak.

Metaverse Oyunu Star Atlas, Epic Games Mağazasında Yer Aldı

Solana ağında çıkan ve kullanıcılar tarafından büyük beklentilere erişen Star Atlas, oyunun demo versiyonunu çıkardı. Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanan fantastik uzay evreni, erken aşama kullanıcılarına sunuldu. Star Atlas NFT ürünlerini elinde tutan kullanıcılar, Epic Games üzerinden demo versiyona erişebilecek.

Metaverse Oyunu Star Atlas Epic Games Magazasinda Yer Aldi 1
Oyundan bir kare

Çıkarılan demo versiyonda NFT sahipleri, ellerinde tuttuğu gemiler ve çeşitli uzay araçlarını kullanma imkanına erişecek. Oyuna başlamak için kullanıcıların en az bir adet gemiye sahip olması gerekecek.

Dünya çapında ün kazanan Fortnite’nin de yapımcısı Epic Games, Web3 teknolojisini sistemine entegre etti. Blockchain tabanlı oyunları da mağazasına eklemeye başlayan şirket, ünlü Solana tabanlı uzay oyununu da platformuna ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner