Yükleniyor...

Eren Caner: “Bitcoin’de (BTC) Tarihi Yükseliş Adımları Geliyor”

Yerli kripto para topluluğunun fenomen ismi Eren Caner, YouTube videoları ile yatırım değerlendirmelerine son sürat devam ediyor.

bitcoin price 23k 1

Yerli kripto para topluluğunun fenomen ismi Eren Caner, YouTube videoları ile yatırım değerlendirmelerine son sürat devam ediyor. Caner son Youtube videolarından birinde önemli hususlara değinerek, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Küresel krizler Bitcoin’in beklenen yükselişini geciktirse de, bu krizler daha sonrası için Bitcoin’de bir katalizör etkisi yaratacak denilebilir. Özellikle ABD’nin bir çıkmaza girip, sınırsız para basma makinesine dönüşmesinin de; Bitcoin gibi arzı sınırlı varlıklara talebi artırdığını düşünüyorum. Kriz zamanlarında güven kaybolduğundan, arzı sınırlı paralar bu noktada önem kazanmaya başlıyorlar.”

Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yükseliş Başlayabilir

Yakında eskiden olduğu gibi, yeniden Bitcoin’in medyada ve hatta sokakta konuşulmaya başlayacağını ifade eden Caner; trader PentarhUdi’nin başarılı grafiğini yorumlayarak şu yorumlarda bulundu:

“Bitcoin bu grafiğe göre 2017’deki hareketini tekrar edebilir ve bu yılın sonlarına-yeni yılın başlarına doğru tam 70 bin dolar seviyelerini görebilir. Elimdeki grafiğe göre genel trend yükseliş yönünde olabilir. Arada düşüşler olacaktır, bir anda çok fazla para yatırıp zarar etmeye gerek yok diye düşünüyorum.”

Caner aynı zamanda yatırımcılara, iş yatırım yapma anına gelince yaşanan psikolojik savaş konusunda da taktikler verdi:

“Kısa vadeli analizlerde anlık ve sert hareketlere çok fazla odaklanıyoruz. Neticede bu aynı zamanda bir psikolojik savaş, biraz daha geniş bir açıdan bakmak lazım.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner