Yükleniyor...

Eski SEC yetkilisinden Gary Gensler için istifa tahmini!

Eski SEC yetkilisi John Reed Stark, Gary Gensler'in istifasını tetikleyecek durumlar olduğunu ifade etti.

sec kripto

Eski SEC yetkilisi John Reed Stark, Gary Gensler’in istifasını tetikleyecek durumlar olduğunu ifade etti.

Eski SEC yetkilisi John Reed Stark’a göre, ABD menkul kıymetler düzenleyicisi (SEC), 2024’te yapılacak önemli bir seçime bağlı olarak büyük değişimlere gidebilir. SEC İnternet İcra Dairesi şefi, SEC başkanı Gary Gensler’in potansiyel istifası da dahil olmak üzere kripto düzenleme faaliyetlerinin büyük ölçüde farklılaşabileceğini belirtti.

John Reed Stark’ın tahminleri şaşırttı

13 Ağustos’ta bir tweet yayımlayan John Reed Stark, güncel SEC başkanı Gary Gensler’in istifası da dahil olmak üzere birçok tahminde bulundu. SEC başkanının değişimiyle birlikte kripto endüstrisinde de çeşitli farklılıklara gidileceğini belirten Stark, yalnızca kripto yatırımcıları için değil, küresel olarak dikkat çekti.

Stark’a göre bir Cumhuriyetçi Başkan seçilirse, Gensler’in yerini muhtemelen Hester Peirce alacak. Hester Pierce’i “Kripto Anne” olarak nitelendiren Stark, kriptoya dair birçok konuda köklü değişikliğe gidilebileceğini, Pierce görüşü sonrasında yineledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner