Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Analizi – 30 Nisan 2023

Etherum, geçirdiğimiz 2022'nin ardından fiyatında yükseliş yaşadı Altcoin'lerin en güçlüsü Ethereum, geçtiğimiz günlerden yeniden 1900 dolara ulaştı.

Ethereum arz

Etherum, geçirdiğimiz 2022’nin ardından fiyatında yükseliş yaşadı

Altcoin’lerin en güçlüsü Ethereum, geçtiğimiz günlerden yeniden 1900 dolara ulaştı. Ethereum’un fiyat hareketinin ardından birkaç gündür yatay seyri devam ediyor. Bununla birlikte Ethereum’da fiyat nerelere gidebilir sizler için ele aldık.

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum’un fiyat grafiğine baktığımız zaman, Ethereum’un 1.900 dolar civarında işlem gördüğünü ve son birkaç gün içinde 1.800 dolar ile 1.900 dolar arasında geniş bir aralıkta konsolide olduğunu gösteriyor. Küçük bir düşüş baskısına rağmen, kripto para bu ayın başından beri yükseliş eğiliminde işlem görüyor.

image 717

MACD göstergesi, sıfırın üzerine çıkarken hafif bir yükseliş sinyali veriyor ve son iki haftadır orada kalmaya devam ediyor. RSI şimdiden 50’nin üzerine çıktı ve haftalık hareketli ortalama 1.807 dolarda görülüyor. 50 Haftalık hareketli ortalama 1807 dolardan biraz daha yüksek ve fiyat düşerse güçlü bir destek sağlaması muhtemel.

Ethereum‘daki bu fiyat hareketi önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmelerden etkilenecektir. Bununla birlikte önümüzdeki haftalarda olası bir düşüş senaryosunda 1,700 – 1,800 dolar bandı gerçekleşebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner