Yükleniyor...

Ethereum (ETH) İçin Sırada Ne Var? Analist Benjamin Cowen Açıkladı

Kripto para analisti Benjamin Cowen, önde gelen akıllı sözleşme platformunun 3000 dolar seviyesini geri almasıyla Ethereum (ETH) için sırada neler olabileceğinden bahsetti.

eth fiyat hareketi cowen

Kripto para analisti Benjamin Cowen, önde gelen akıllı sözleşme platformunun 3000 dolar seviyesini geri almasıyla Ethereum (ETH) için sırada neler olabileceğinden bahsetti.

Yeni bir videoda ikinci en büyük kripto para biriminin neredeyse bir yıldır 2000 ila 4000 dolar arasında işlem gördüğünü söyleyen analist, konsolidasyonun uzunluğu göz önüne alındığında bunun ETH için eninde sonunda bir karşılığı olacağına inanıyor.

Kripto para analisti, kripto paranın şu anda yeni zirvelere yükselmeden önce yaklaşık bir yıl boyunca yatay işlem gördüğü 2016 fiyat hareketini izlediğine inandığını söyledi.

“Ethereum teorik olarak ayı piyasası tabanından itici bir hareketin olduğu bu tür bir harekette. Orada bir tür dürtüsel hareket var ve yılın daha iyi bir bölümünde yatay devam ediyor. Eninde sonunda ise yukarı çıkabiliyor.”

screenshot 1
Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Cowen, Ethereum’un 2016-2017 pazar yapısını gerçekten takip etmesi durumunda, ETH’nin muhtemelen bu yılın ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydedeceğini söyledi.

“İnsanların bu fraktallara, olması gerektiği fikriyle değil, perakende yatırımcıların bir zamanlar bizim şu anda yaptığımız gibi hissettikleri aynı mercekle bakmalarını istiyorum. Duygular aynıydı. Fiyatlar farklıydı ama duygular aynıydı. Aradığım şey: kırılana kadar fraktalı takip et. Olan şu ki, biraz konsolide oluyoruz ve sonra sadece daha yükseğe çıkmaya başlıyoruz ve bu devam ederse, o zaman belki Mayıs’a, Haziran’a, Temmuz’a kadar tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkabiliriz.”

Ethereum yazının yazıldığı sırada 3015 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner