Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum (ETH) Kraken'de 700 Dolara Kadar Geriledi!

Ethereum (ETH) Kraken’de 700 Dolara Kadar Geriledi!

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasası Bitcoin (BTC) öncülüğünde ciddi düşüşler yaşamaya başladı. BTC’nin 50.000 dolara kadar gerilemesiyle beraber altcoin’lerde de kayıplar görüldü. Ethereum 1800 dolar seviyesinin altına düştü. Hatta, bir borsada önemli miktarda bir gerileme dahi yaşadı.

Kripto para topluluğunun popüler isimlerinden Joe007, bir grafikle Ethereum’un (ETH) Kraken’de 700 dolara kadar gerilediğini paylaştı.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 1740 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi son 24 saatte %10 oranında değer kaybı yaşamış oldu. Kraken, grafiğine bakıldığı zaman ise ETH’nin gün içi en yüksek seviyeye göre %70’lik bir düşüş yaşadığını söylemek mümkün.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar