Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Rallisinin Yeni Başladığını Söyleyen Analist İzlediği 5 Altcoin Projesini Sıraladı

Kripto para yatırımcısı Raoul Pal, Ethereum'un (ETH) yakın vadede ufukta görünen yeni bir altcoin sezonuna liderlik etmesini bekliyor.

buyuk ethereum eth rallisinin yeni basladigini soyleyen analist izledigi 5 altcoin projesini siraladi

Kripto para yatırımcısı Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) yakın vadede ufukta görünen yeni bir altcoin sezonuna liderlik etmesini bekliyor. Bir Daily Hold haberine göre, Pal şunları söylüyor:

“Bu noktada ve bir süre için, ETH liderlik ediyor, altcoin sezonu onu takip ediyor ve Bitcoin daha yüksek seviyelerde patlama yaşıyor. Herkes kazanıyor.

FUD’ın keyfini çıkarın ve açık fikirli bir şekilde katılın, ancak üstel bir boğa piyasasında herkesin sizi yaptığınız işlemlerden korkutmak istediğini unutmayın. Gerçekten kolay değil.”

Popüler kripto para analisti Cred ise, 191.000 Twitter takipçisine, ETH’nin yukarı yönlü büyük bir hareketin başlangıcında olduğuna inandığını, DeFi piyasasını ise takip edeceğini söyledi. Analist şu anda, özellikle beş altcoin projesini izliyor:

“Koşullar uygun olursa, fiyat keşfi sırasında ETH’nin ilk aşamada daha iyi performans göstermesini bekliyorum ancak bu DeFi için fikir aşamasında.

Buna göre hareket etmenin en basit yolu ETH/USD longları olacaktır. Diğer altcoin’ler muhtemelen ikinci planda kalacak. Gözler: UNI, SUSHI, LINK, DOT, AAVE’de.”

Bugün 1.459 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyen Ethereum (ETH) yayın saati itibariyle 1.422 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner