Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Yükseliş İçin Tüm Gücünü Ortaya Koyuyor

Ethereum (ETH) son birkaç gündür Bitcoin (BTC) ile birlikte konsolide oluyor ve boğalar ile ayılar şu anda 450 dolar seviyesinde hararetli bir savaş içerisinde yer alıyor.

ethereum yukselis devam edecek mi

Ethereum (ETH) son birkaç gündür Bitcoin (BTC) ile birlikte konsolide oluyor ve boğalar ile ayılar şu anda 450 dolar seviyesinde hararetli bir savaş içerisinde yer alıyor.

Piyasa trendlerinin bir sonraki yeri, büyük ölçüde Bitcoin’de fiyat eğiliminin hangi yöne doğru olacağına bağlı. Aşı haberlerinin bir sonucu olarak küresel borsa oynaklığı ile beraber, önümüzdeki hafta BTC’nin fiyat hareketinde de değişiklikler gözlenebilir.

ETH teknik açıdan daha yüksek bir beta olduğu için, yükselişte BTC’den daha iyi performans gösterirken, düşüşte daha düşük performans gösterme eğiliminde.

Popüler bir analist, Ethereum’un son zamanlarda büyük güç işaretleri verdiğini ve Bitcoin’e karşı dipte olabileceğinin altını çiziyor.

Ethereum, son birkaç haftadır Bitcoin tarafından görülen kazanımlarla eşleşmek için yoğun mücadele içerisinde. Bu eğilim, en büyük altcoin’in 380 dolar seviyesindeyken başladı ve 460 dolara uzanan bir ralli olarak devam etti. Yine de ETH’nin, Bitcoin’in son bir aydaki kazançlarıyla eşleşmeden önce gitmesi gereken uzun bir yolu var.

Ethereum, yazım itibari ile 448 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu seviye, son birkaç gündür işlem gördüğü seviyeyi işaret ediyor ve alıcılar 450 dolar direncini şimdilik geçmekte zorlanıyor. Bu yüzden mevcut seviye, ETH için hayati önem taşıyor ve bu direnci sağlam bir desteğe dönüştürmek, Ethereum’un kolaylıkla 500 dolar seviyesinin üzerine çıkabileceği anlamını taşıyor.

Bu seviyenin üzerine çıkıp çıkamayacağı muhtemelen öncelikle Bitcoin’e ve kripto para piyasasının geri kalanına bağlı olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner