Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum’daki Yeni ATH’ler, Ethereum Balinalarını Hareketlendirdi

Ethereum’daki Yeni ATH’ler, Ethereum Balinalarını Hareketlendirdi

ABONE OL:google-news

Veri analiz şirketi Glassnode, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum ile ilgili iki büyük metriğin yeni ATH’lere ulaştığını bildirdi. Ayrıca bir süre önce, biri bilinmeyen üç adres arasında 300.000 ETH transfer etti.

ETH Cüzdan Sayısı Yeni ATH’ye Ulaştı

Glassnode analiz şirketi tarafından paylaşılan verilere göre, Ethereum cüzdanlarıyla ilgili iki büyük metrik yeni ATH’leri gördü.

0,01 Ethereum’dan daha fazla ETH’ye sahip olan cüzdan sayısı, 7.863.908.000’e yükselerek yeni bir rekor kırdı.

Glassnode tarafından bildirilen bir başka metrik yükselmesi, sıfır olmayan ETH cüzdanlarının miktarıdır. Sıfır olmayan ETH cüzdanlarının sayısı bir günde 3.494 adet arttı. Her iki metrikteki artış, daha fazla insanın ETH’ye girdiğini ve yeni kullanıcıların perakende yatırımcı olma olasılığının daha yüksek olduğunu göstermektedir.

Kripto Balinaları Tarafından Taşınan 300.000 ETH

Whale Alert, devasa miktarda Eter taşıyan birkaç transfer tespit etti. Ethereum balinaları tarafından her biri 100.000 ETH taşıyan üç ardışık işlem yapıldı.

68.4 milyon dolar değerinde olan 300.000 ETH, üç anonim cüzdan arasında yapıldı. Ancak ilginç olan ise aynı cüzdandan daha öncede de iki kez 100.000 ETH gönderilmiş olmasıdır.

Bu üç büyük transfer, bu yıl hızla büyüyen DeFi ile bazı bağlantılara sahip olabilir ve DeFi uygulamalarında daha fazla ETH kilitleniyor. Birçok ETH destekçisi, DeFi’nin büyümesinin en önemli faktörlerden biri olması nedeniyle ikinci büyük kripto paranın bu yıl yükselmesini bekliyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,285TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar