Yükleniyor...

Factor Token Arzını 7,6 Milyon Dolar Artırdı

Varlık yönetimi platformu Factor, token arzını yaklaşık olarak 7,6 milyon dolar artırdı.

yükseliş

Varlık yönetimi platformu Factor, token arzını yaklaşık olarak 7,6 milyon dolar artırdı.

Herkese açık satışın sona ermesinden birkaç saat önce Factor, dolaşımdaki ilk arzı azaltacak değişiklikleri duyurdu. Böylelikle token arzı yaklaşık olarak 7,6 milyon dolar artırmış oldu.

Varlık Yönetimi Platformu Factor Token Arzını Yükseltti

Arbitrum tabanlı bir zincir üstü varlık yönetimi platformu olan Factor, 20 Şubat’ta başlayan ve 24 Şubatta sona eren token teklifinde 4.000’den fazla benzersiz cüzdandan yaklaşık 7,6 milyon dolar topladı.

Artık halka açık satış sona erdiğine göre, kullanıcılar satın aldıkları FCTR token’larını 24 Şubat Cumartesi Türkiye saati ile 21’de talep edebilecekler. Bu, tokenin merkeziyetsiz bir borsa olan Camelot‘ta işlem görmeye başlamasıyla aynı saate denk gelecek.

Varlık yönetimine yönelik özelleştirilmiş stratejiler oluşturmak için kullanıcıların kodlama öğrenmesini gerektirmeyen bir platform olan Factor, platformunda çeşitli alım satım işlemlerini toplayarak merkeziyetsiz finans (DeFi) alanı için ara katman altyapısı sağlamayı hedefliyor.

Dört günlük halka açık satışın sona ermesinden birkaç saat önce FactorDAO, Twitter’da başlangıçta 32,5 milyon token olan ilk dolaşımdaki arzı 18 milyon token’e veya toplam arzın yüzde 18’ine düşürmek için tasarlanmış birkaç değişikliği duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x