Yükleniyor...
Sponsored

Gala (GALA) Coin Nedir?

Gala (GALA), oyun kontrolünün kullanıcılarda olması üzerine şekillenen bir oyun projesidir.

GALA coin

Gala (GALA), oyun kontrolünün kullanıcılarda olması üzerine şekillenen bir oyun projesidir. Blockchain tabanlı oyunların geliştirilebileceği bir platformdur. Ethereum üzerinde çalışmaktadır. Token’ı GALA’dır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

GALA, 2019 yılının temmuz ayında Eric Schiermeyer tarafından kurulmuştur. Madenciliği yapılan bir kripto para birimi değildir. Oyun içerisinde token kazanılmaktadır.

Blok zincire dayalı oyunlar arasında kendine yer edinmiş olan GALA, kullanıcılarına oyun içerisinde özgür hissettiren bir ortam sunmayı, oyuncuların oyunlardan kazandıklarını başkalarıyla takas edebileceği ve ödüller kazanabileceği bir oyun sunmayı hedeflemiştir. Oyuncular bu oyun içerisinde her şeye kendileri karar verip yönetebilmektedirler.

Gala coin kullanılabilecek GALA oyunları şunlardır; Spider Tanks, Superior, Battlestar Galactica Eternity, Champions Arena, Grit, Fortitude, Eternal Paradox, Town Crush, The Walking Dead Empires, Legends Reborn, Mirandus, Legacy, Last Expedition, Echoes of Empire ve en çok bilinen Town Star. Bu oyunlardan en çok oynananı Town Star’dır. Oyun ilk etapta küçük bir köy inşa ederek başlar ve sonrasında şehirler kurmaya kadar devam etmektedir. Oynarken kazandıran bir oyun olup kripto paralarla güzel ve eğlenceli vakit geçirmek amaçlanmıştır.

gala

GALA Coin Özellikleri

GALA, kullanıcılar arasında transfer edilebilmektedir. Kullanıcılar nasıl kullanacağı konusunda kontrole sahiptirler. İlk oyun olan Town Star, en iyi 100 oyuncunun ödüllendirildiği bir ödül yapısına sahiptir. GALA, doğrudan Gala Games’ten satın alınmaz. Token almaya hak kazanan herkes tarafından günlük olarak kazanılmaktadır.

Platformun asıl amacı, oyunun kontrolünü oyunculara geri verebilen merkeziyetsiz bir oyun ağı yaratmaktır. Bunun şu anda sağlanma yollarından biri NFT’lerdir. NFT’ler, oyuncuların oyunda kullanılabilecek öğelere sahip olmalarını sağlamaktadır. 

GALA web sitesindeki ve GALA uygulamasındaki cüzdan, anahtar sözcük korumalı bir cüzdandır. Bir kez cüzdanı oluşturulduğunda, bu cüzdanda depolanan fonlara ve öğelere yalnızca hesap sahibi erişebilmektedir.

GALA Coin Nasıl Alınır?

Gala satın almak veya kullanmak için sanal cüzdan oluşturulması gerekmektedir. Bu cüzdanların adresleri sayesinde kripto para takası ya da alışveriş yapabilirsiniz. Gala transfer işlemi asimetrik şifreleme ile imzalanarak gönderilir. İşlemlerin her biri ağda duyurulur ve blockchain’e dahil olmaktadır. Böylelikle aynı Gala’nın birden fazla kullanılmasının önüne geçilmiş olur.

Gala Games coini alabileceğiniz borsalar şunlardır; Ftx, Bithumb, Uniswap, Gate. io, Kucoin, Okex, Crypto.com, Coinbase ve Binance’ dir. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x