Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre geçtiğimiz hafta tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına, HBC Token (HBC), Tenset (10SET) Idea Chain Coin (ICH) RealHxro (HXRO), Privacy Coin (PRCY) ve Telos (TLOS) ulaştı

ath

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre geçtiğimiz hafta tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına, HBC Token (HBC), Tenset (10SET) Idea Chain Coin (ICH) RealHxro (HXRO), Privacy Coin (PRCY) ve Telos (TLOS) ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

24 Mayıs – 30 Mayıs tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan altcoin’lerden bahsetmek gerekirse, şunları söyleyebiliriz:

HBC Token (HBC): HBC token’ı, BHEX Zincirinin yerel token’ıdır. HBC Token (HBC) kendi blok zinciri üzerinde çalışır. HBC Token, tüm zamanların en yüksek seviyesine 20 Mayıs 2021’de 34.41 dolarla ulaştı ve oradan da %34 oranında düştü. Kripto para birimi 8 piyasa ve 3 borsada işlem görüyor.

Tenset (10SET) : Tenset’in 24 saatlik işlem hacmi 4,51 milyon dolar ve Uniswap’te işlem görüyor. Tenset tüm zamanların en yüksek seviyesine 27 Mayıs tarihinde 5.53 dolarla ulaştı.

Idea Chain Coin (ICH): ICH, Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimi. Idea Chain Coin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 22 Mayıs 2021 tarihinde 11.57 dolarla gerçekleşti.

RealHxro (HXRO): HXRO, Hxro Games’e güç veren bir kripto para birimi. HXRO, Bittrex International ve IDEX’te listelenmiştir. Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimi olan RealHxro’nun tüm zamanların en yüksek seviyesi 27 Mayıs 2021’de 0.701 dolarla gerçekleşti. Kripto para birimi daha sonra o seviyeden %7.43 oranında düştü. Kripto para birimi 6 piyasa ve 4 borsada işlem görmekte.

Telos (TLOS): Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimi olan Telos; tüm zamanların en yüksek fiyatına 0.470 dolar seviyesiyle ulaştı.

Privacy Coin (PRCY) : PRCY kendi blok zinciri üzerinde çalışır. Privacy Coin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 27 Mayıs 2021’de 0.698 dolarla gerçekleşti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x