Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre geçtiğimiz hafta 5 altcoin tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesine ulaştı

ath altcoin

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre geçtiğimiz hafta 5 altcoin tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesine ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

7-13 Haziran tarihleri arasında ATH belirleyen altcoin’ler sırasıyla şu şekilde;

  • Amp [AMP]
  • Theta Fuel [TFUEL]
  • Gitcoin [GTC]
  • CargoX [CXO]
  • Wault [WAULTX]

Amp [AMP]: Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimi. Piyasa değeri 2,938.462.093 ABD dolarıdır. AMP tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 11 Haziran tarihinde 0.0864 dolarla ulaştı ve oradan % -26.1 oranında düştü. 8 borsada işlem görmekte olan Amp’nin, en aktif borsası CoinBase Pro’dur.

Theta Fuel (TFUEL): Theta protokolünün operasyonel token’ı. Akıllı sözleşmeleri dağıtmak veya bunlarla etkileşim kurmak gibi işlemleri tamamlamak için kullanılan Theta Fuel (TFUEL), kendi blok zincirinde çalışır. Theta Fuel tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 9 Haziran 2021’de 0.687 dolar ile ulaştı. Theta Fuel 7 borsada işlem görmekte bunlardan en aktif olanı ise Binance.

Gitcoin [GTC]: 10 Borsada işlem görmekte olan GTC’nin en aktifi borsası Binance. AMP gibi GTC de tüm zamanların en yüksek seviyesine 11 Haziran tarihinde ulaştı. 17.98 dolara ulaşalan GTC ardından %-18,5 oranında düştü.

CargoX [CXO]: Herkesin saniyeler içinde dünyadaki herhangi birine dijital belgeler göndermesine izin vermeyi amaçlayan CargoX [CXO], Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir. Bağımsız bir blockchain kurye hizmeti olarak tanımlanan CargoX, tüm zamanların en yüksek seviyesine 9 Haziran 2021’de 0,502 dolarla ulaştı.

Wault [WAULTX]: Binance blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir ve sadece 1 borsada işlem görmektedir. Wault’un tüm zamanların en yüksek seviyesine 7 Haziran tarihinde 0.0594 dolar ile ulaştı ve ardından %-23 düştü.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x