Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 12-18 Temmuz tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Axie Infinity (AXS), BitClout (CLOUT), Thorstarter (XRUNE) ve Smooth Love Potion (SLP) ulaştı.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için...

ath 1 2

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 12-18 Temmuz tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Axie Infinity (AXS), BitClout (CLOUT), Thorstarter (XRUNE) ve Smooth Love Potion (SLP) ulaştı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoin’ler sırasıyla şu şekilde; 

  • Clover (CLV)
  • Axie Infinity (AXS)
  • BitClout (CLOUT)
  • Thorstarter (XRUNE)
  • Smooth Love Potion (SLP)

Clover (CLV): Clover, blockchain’ler arası uyumluluk için temel bir katman oluşturma projesidir. Clover‘ın benzersiz ve sürekli çevrimiçi çok zincirli bağlantılı cüzdanı ile kullanıcılar, Web3js tabanlı dApp’ler ve Polkadotjs tabanlı dApp‘lerle aynı anda bağlantı kurabilir ve çok zincirli varlıklarını görüntüleyebilir. Clover tüm zamanların en yüksek fiyatına 17 Temmuz 2021’de 2.02 dolarla ulaştı. Clover, 7 borsada işlem görüyor, bunların en aktifi CoinBase Pro.

Axie Infinity (AXS): Oyun dünyasına blockchain teknolojisini dahil eden Axie Infinity, kısmen oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen blockchain tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. Piyasaya çıktığından bu yana büyük ilgi gören Axie Infinity, tüm zamanların en yüksek seviyesine 15 Temmuz 2021’de 28.94 dolarla ulaştı. 24 piyasa ve 17 borsada işlem gören Axie Infinity’nin en aktif borsası Binance. 

BitClout (CLOUT): BitClout, spekülasyon ve sosyal medyayı karıştıran yeni bir sosyal ağ türüdür ve sıfırdan kendi özel blockchain’i olarak oluşturulmuştur. Mimarisi Bitcoin’e benzer, yalnızca gönderiler, profiller, takipler, spekülasyon özellikleri ve çok daha fazlası gibi karmaşık sosyal ağ verilerini önemli ölçüde daha yüksek verim ve ölçekte destekleyebilir. Bitcoin gibi BitClout da tamamen açık kaynaklı bir projedir ve arkasında hiçbir şirket yoktur sadece madeni paralar ve kodlardır. Kendi blok zincirinde çalışan BitClout, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 15 Temmuz 2021’de 116 dolar ile ulaştı. 1 piyasa ve 1 borsada işlem gören BitClout’un en aktif borsası AscendEX’tir.

Thorstarter (XRUNE): Thorstarter, zincirler arası likiditeyi uzun kuyruklu kripto varlıklarına getirmek için oluşturulmuş merkezi olmayan bir projedir. Proje, fonların adil bir şekilde toplanmasını sağlamak için zincirler arası likidite getiren bir fırlatma rampası sağlayarak yeni kripto para projelerinin likidite sağlama biçimini değiştiriyor. Thorstarter, tüm zamanların en yüksek fiyatına 15 Temmuz 2021’de 0.367 dolara ulaştı. 1 piyasa ve 1 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi SushiSwap’tır.

Smooth Love Potion (SLP): Small Love Potion (SLP) Axie Infinity oyunu içerisinde kazanılır ayrıca oyun içerisinde evcil hayvan üretmek amacı ile SLP token kullanılır. Small Love Potion (SLP) bir ERC20 token’ıdır. Dijital evcil hayvanları üretmek ve yetiştirmek için Axie Infinity platformunda kullanılan SLP, oyun içerisinde kazanılıyor olsa da satın alınarak oyuna daha avantajlı başlamak mümkündür. Small Love Potion (SLP),tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 13 Temmuz 2021’de 0.408 dolara ulaştı. 12 piyasa ve 9 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi Binance’tir. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x