Yükleniyor...

HBAR Vakfı, 250 Milyon Dolarlık Metaverse Fonu Başlattı

Hedera ekosisteminin gelişimini destekleyen HBAR Vakfı, büyük markalar için 250 milyon dolarlık Metaverse Fonu başlattığını duyurdu.

HBAR Vakfi

Hedera ekosisteminin gelişimini destekleyen HBAR Vakfı, büyük markalar için 250 milyon dolarlık Metaverse Fonu başlattığını duyurdu.

HBAR Vakfı Perşembe günü yaptığı açıklamada, hem tüketici markalarını hem de kullanıcılarını Hedera Hashgraph’ın metaverse ekosistemine çekmeyi amaçlayan 250 milyon dolarlık yeni bir fon başlattığını duyurdu.

HBAR Vakfı’ndan 250 Milyon Dolarlık Metaverse Fonu

metaverse 1 1

Hedera’nın ağının geliştirilmesinden sorumlu olan HBAR, Metaverse Fonu’nun hem B2C hem de B2B2C uygulamalarını hedeflediğini ve Web3 geliştirmek istediğini söyledi.

Açıklamaya göre vakıf bu fonla, gelişmiş bir dijital dünya inşa etmenin yanı sıra destekleyici ve tamamlayıcı projelerle ekosistemi ilerletmeye odaklanıyor. Ayrıca, ekosistem içindeki oyun geliştiricilerini desteklemeye ve projelerine NFT’leri dahil etmeye çalışıyor.

Vakıf, 250 milyon dolarlık Metaverse Fonu’ndan gelen sermayenin oyun, spor, moda ve eğlenceye yönlendirileceğini söyledi.

HBAR ayrıca, fonun lüks markaları hem fiziksel hem de dijital moda dünyasında Hedera NFT’lerle ilişki kurmaya teşvik edeceğini belirtti.

Geçen ay 155 milyon dolarlık Kripto Ekonomi Fonu’nun ardından HBAR, bu son fonun daha fazla kullanıcı ve markayı ağa çekmesini umduğunu dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x