Yükleniyor...

Hollywood Temalı Metaverse İnşa Edilecek

Animoca Brands ve Planet Hollywood iş birliğiyle metaverse içinde Hollywood temalı en büyük çevrim içi topluluk oluşturulacak.

metaverse hollywood

Animoca Brands ve Planet Hollywood iş birliğiyle metaverse içinde Hollywood temalı en büyük çevrim içi topluluk oluşturulacak. Yeni girişimin ismi MetaHollywood oldu.

Animoca Brands ve Planet Hollywood Group, MetaHollywood isimli yeni ortak projesini duyurdu. MetaHollywood içinde film severler ve yaratıcılar etkileşim kurabilecek. Aynı zamanda dijital koleksiyonlar için de bir pazar oluşacak. Tüm bu deneyim, blok zinciri teknolojisi ve ortak girişimin yerel hizmet tokenı tarafından desteklenecek.

MetaHollywood, Planet Hollywood’un sahip olduğu fotoğraf ve film afişleri de olmak üzere 60.000’den fazla film hatırasını tokenize etmeyi ve satmayı hedefliyor. Ayrıca film stüdyolarının ve içerik oluşturucularının hayran kitlelerine NFT’ler satabileceği bir NFT pazar yeri inşa etme planları olduğu da belirtiliyor.

Hollywood Temalı Metaverse: MetaHollywood

metahollywood

Animoca Brands yeni girişim hakkında şunları söyledi:

“MetaHollywood ortak girişimi, hayranlık uyandıran Hollywood deneyimini sanal bir ortamda küresel olarak daha fazla destekçiye, stüdyoya ve yaratıcıya fayda sağlayan ve bunlara ulaşan bir Web3 metaverse’e dönüştürecek.

Yeni platform, koleksiyoncular için NFT’ler biçiminde benzersiz ünlü film tarihi parçalarına sahip olmalarının yanı sıra, dijital varlıkları kendi yerel kaynağının sağladığı amaca yönelik bir metaverse’te paylaşmak, bunlarla etkileşim kurmak ve deneyimlemek için bir topluluk sağlayacak.”

Ortak girişim; dijital koleksiyonların, filmlerin, kliplerin ve diğer varlıkların NFT’ler olarak yaratılması, mülkiyeti, etkileşimi, dağıtımı ve paylaşımına yardımcı olacak. Tüm popüler film türlerini kapsayan Planet Hollywood’un 60.000’den fazla ikonik sinema hatırası da MetaHollywood tarafından yayınlanacak.

Animoca Brands’in kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Yat Siu konuyla ilgili şöyle konuştu:

“MetaHollywood ortak girişimi, Planet Hollywood’un geniş ünlüler ve IP’ler ağından yararlanarak ve bunları endüstri uzmanlığımız, geniş ürün portföyümüzle birleştirerek şirketlere muazzam fırsatlar yaratacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner