Yükleniyor...

Iron Bank, Alpha Homora’dan Borcunu Ödemesini İstedi

DeFi kredi platformu Iron Bank, kredi verme hesabını durdurduğu Alpha Homora'dan borcuna sahip çıkmasını talep etti.

iron bank

DeFi kredi platformu Iron Bank, kredi verme hesabını durdurduğu Alpha Homora‘dan borcuna sahip çıkmasını talep etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto endüstrisi, toparlamaya başladığı boğa döneminin etkisini yitirmeye başladı. Peş peşe düşen haberlerin ardından, kripto para piyasasında düşüşler ve gelir kayıpları gözlemlendi.

DeFi kredi platformu Iron Bank, Alpha Homora‘nın kredi verme hesabını 1 Mart tarihinde durdurmuştu. Bu durdurma hamlesi, Alpha Homora’nın 2021 yılında yaşadığı bir istismar olayının ardından gelmişti. Tüm bu süreçlerin ardından Iron Bank, Alpha Homora’dan borçlarını ödemesini talep etti.

Iron Bank, Alpha Homora’ya Çağrıda Bulundu

DeFi sektöründe kredi hizmeti veren Iron Bank, Alpha Homora ile süregelen çatışmalarının sonucunda, şirketin borç yükümlülüklerini karşılamasını talep etti.

Iron Bank, Alpha Homora’dan defalarca borcunu yeniden dengelemek için bir çözüm sunmasını istediğini, ancak bu yaklaşımların işe yaramadığını belirtti. Iron Bank, yaptığı açıklamada, “Şeffaf bir şekilde yazılı bir çözüm sunmak yerine özel çağrılar aramaya devam ediyorlar” dedi. DeFi kredi platformu, yazılı çözümlerin ilgili tüm taraflar için tam şeffaflık ortamı oluşturduğunu belirtti.

Gündemin göbeğinde yer alan Alpha Homora, daha önce Iron Bank ile olası çözümler konusunda iletişim halinde olduğunu söylemişti.

Alpha Homora‘nın arkasındaki ekip olan AlphaVentureDAO‘nun CEO’su Tascha Punyaneramitdee, Alpha Homora ve Iron Bank arasındaki önceki anlaşmaları detaylandıran açık bir mektup yayınladı. Bu anlaşmalar, 50 milyon ALPHA token’ın teminat olarak kilitlenmesini ve Alpha Homora‘nın protokol ücretlerinin yüzde 20’sinin borca hizmet etmek için kullanılmasını içeriyordu.

Ancak tüm bu süreçlere rağmen Iron Bank, Alpha Homora‘nın borcunu ödeme taahhüdünü karşılamadığını ve bu sorumluluğu üstlenmesi gerektiğini bildirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x