Yükleniyor...

Joseph Lubin: Ethereum (ETH) Gelişmeye Devam Edecek, Hiçbir Yere Gitmeyecek

Ethereum (ETH), dijital para birimi olarak ortaya çıkmasından bu yana hayatta kalmayı başardı.

Joseph Lubin Ethereum ETH

Ethereum (ETH), dijital para birimi olarak ortaya çıkmasından bu yana hayatta kalmayı başardı. Blockchain projesi kripto para birimi alanında alakalı ve değerli kalmak için büyük çaba sarf ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para birimi, geçen yılki kripto kışından en çok etkilenen dijital para birimleri arasındaydı. Ancak, ilk para teklifleri (ICO’lar) ve güvenlik token’ları konusundaki zorlu bir yıllık düzenleyici belirsizliğinden sonra hayatta kalmayı başardı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC), Ethereum ile tünelin sonunda ışık olabileceği görüşünde.

Dijital para biriminin önceki fiyat eğilimi büyük endişe yaratmıştı. Bununla birlikte, Ethereum Blockchain tabanlı projeleri destekleyen ConsenSys’in kurucusu ve Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin, kripto para birimi için hiç endişeli değil. Lubin, SXSW 2019’da interaktif açılış konuşmacısı olarak yer aldı. Etkinlikte konuşurken Ethereum hakkındaki görüşlerini canlı olarak etkinlik katılımcılarıyla paylaştı.

Joseph Lubin’in Ethereum’a Olan İnancı

Lubin şunları söyledi: “Ethereum hiçbir yere girmiyor. Başarısız olmayacak. Çok önemli kalmaya devam edecek.”

Lubin, Blockchain projesine ve dijital para birimine çok inanıyor. O, Constantinople güncellemesi ile Ethereum’un gelişmesi için gereken her şeye sahip olduğu görüşünde. Ethereum Constantinople, Ethereum ağında devrim yaratacak şekilde tasarlandı. Bazı değişiklikler yapmayı ve ölçeklenebilirlik gibi bazı sorunları düzeltmeyi amaçlıyor.

Lubin’in Ethereum’un geleceği konusunda iyimser olmasının ise bazı nedenleri var. Son zamanlarda, SEC Başkanı, Howey çerçevesine dayanarak “kripto paralar menkul kıymet olmayabilir” dedi. Son zamanlarda Ethereum’un menkul kıymet olduğuna dair endişeler vardı. Ancak bu SEC tarafından artık reddedilmiş durumda. SEC’in Ethereum toplantısı sonrası dijital para birimi küçük bir yükseliş ivmesi bile yakaladı.

Lubin’in ConsenSys’i Ethereum protokolü ile yakından ilişkili. Firmanın 85 Ethereum Blockchain mühendisi var. Lubin, ConsenSys’in araçlarının ve projelerinin Ethereum’a odaklandığını söyledi. Lubin, konuşmasının bir bölümünde şunları söyledi:

Ekosistemin ortaya çıkmasından bu yana, kripto paraların fiyatlarında muazzam düzeltmeler eşliğinde önemli bir artış oldu. En belirgin fiyat düzeltmesi yaklaşık 15 ay önce gerçekleşti. Ethereum fiyatı, lansman fiyatından 5.000 kat fazla arttı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x